Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Újonnan elkezdett fogamzásgátl...

Újonnan elkezdett fogamzásgátló, de alig jött meg. Ez lehet a tabi miatt?

Figyelt kérdés

Hétfőn este megjött, rendes piros vér volt már a wc papíron. Mivel állandó éjszakás vagyok, nekem ez kb a "délelőttömnek" számított, gondoltam úgyis megjön később rendesen, így bevettem az első szem tablettát. Viszont a vérzés tartott 1-2 órát, és elmúlt. Másnap ugyan ez, ébredés után éppen egy kicsi vér, aztán semmi. Ma vagyok a harmadik napon, de a tisztaságin is alig látszik valami.

Alapból sem szoktam sokat vérezni, ennél a tabinál meg korábban simán az is előfordult, hogy nem is jött meg a szünetben. De most egy fél évet kihagytam, szóval ez lenne csak az első levél most. Nem tudom, hogy ez normális e.

Tesztet is csináltam, negatív.

Jövő héten van időpontom dokihoz.

Járt már így valaki? Ez a tabi miatt lehet már vajon?

Köszi

N28


2023. márc. 1. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
20%
Igen, valószínűleg a tabletta kavar be. Kell pár hónap, amíg megszokja a szervezet. Te még jól jártál, nekem utána szünet nélkül 2 hónapig tartott a menstruációm.
2023. márc. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!