Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hólyagok és betegség?

Hólyagok és betegség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 éves vagyok, nő. Pár napja megbetegedtem. Belázasodtam, majd a számon hólyagok jelentek meg. Az orvosom azt mondta, hogy a láz okozta. Azonban a nemi szervem körül is érzékelni kezdtem. A láz mellett torokfájással is küzdök. Olvastam, hogy jelenleg van ez a kéz-arc-láb (vagy ilyesmi nevű) betegség amely hólyaggal jár a test különböző területén, és bár nemi szervnél nem gyakori, de előfordulhat, emellett lázzal és torokfájással jár. Erről lehet szó vagy másról? Régebben is előfordult számon herpesz, de annak már vagy 3-4 éve. Kicsit meg vagyok ijedve. Válaszokat előre is köszönöm.

2023. márc. 2. 21:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja oo és az kimaradt, hogy már kaptam immunerősítőket, C-vitamint, herpesz krémet a számra stb...
2023. márc. 2. 21:05
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Voltál valakivel szexuálisan?
2023. márc. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utoljára egy éve. Akkor is csak a párommal, akivel két évig voltunk együtt.
2023. márc. 3. 09:30
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Elmúlt 3 hónapban volt szexuális kontaktusod? Akár petting(?)
2023. márc. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Petting volt egy amúgy szűz sráccal (utóbbi infó nem tudom hogy számít e)
2023. márc. 3. 09:48
 6/9 A kérdező kommentje:
De amúgy egyik sem teljesen olyan, mint a számon. Amire rálátok az vagy pattanáshoz hasonlít (de nyilvánvalóan nem az) vagy már sebes. Ami sebes azt sajnos jelenleg a betét is érinti és kicsit dörzsöli, mert éppen menstruálok is ://
2023. márc. 3. 09:52
 7/9 anonim ***** válasza:
8%
Nemi herpesz kilátssban van. Esetleg ajakherpesz vulván. Ez ritkabb
2023. márc. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vitaminok szedésén kívül lehet vele kezdeni valamit? Nyilván el fogok menni nőgyógyászhoz vele, de ameddig menstruálok, ami még vagy egy hét, nem tudok mit csinálni.
2023. márc. 3. 10:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Létező betegség. Még a körmeid is sorra kerülhetnek. [link]
2023. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!