Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hólyagok a hüvely körül, mi...

Hólyagok a hüvely körül, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz leírni, de ilyen apró dudor jellegű hólyagok jelentek meg kb. 1 hónapja a külső nemi szervemen (tudom nagyon elhúztam, de már elmegyek dokihoz). Eleinte 1-1 volt, viszont a számuk egyre nő. A hólyagok nem fehér,sárgás színűek, nem gennyesek. Gyakori a fejfájás nálam (nem tudom, hogy ez mennyire függ össze). Gyakran jelentkezik folyás, ami kellemetlen szagú. Ég és viszket.

Kérlek titeket, hasznos és értelmes válaszokat adjatok.

Nem véletlen halasztottam eddig a dokit. Megvolt rá az okom.

Nem vagyok szűz, de nem cserélgetem a partnereimet.

18 éves lány vagyok.

A hasznos válaszokat előre is köszönöm.



2019. márc. 30. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nemi herpesz?
2019. márc. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam erre.

De az elmúlik magától, nem?

Ez már régóta nem ment le, sőt...rosszabbodott.

2019. márc. 30. 13:17
 3/8 anonim ***** válasza:
2019. márc. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez inkább valami komplexebb fertőzés lesz, nem csak herpesz. Ezzel sürgősen fordulj orvoshoz, még nem lesz nagyobb bajod! És nem ártana, ha a partnered is elmenne, vagy a részére is kérnél kezelést, mert ha neki nincs is (még) tünete, attól még átadhattad neki és így hiába kezelnek majd ki, visszaadja a partnered neked! Ja, a nemi életet pedig hanyagold! Minden formáját, amíg nem kezelnek ki!
2019. márc. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Herpesz, fertőző és nem múlik el magától
2019. márc. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Ha esetleg van valami tanácsotok a dokin kívül, azt írjátok meg, mert nagyon félek.
2019. márc. 30. 15:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Dokin kívül nincs más tanács! Félni meg nem kell gyógyszerrel kikezelhető.
2019. márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Fiu vqgyok
2019. ápr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!