Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion tabletta mellékhatás?

Klion tabletta mellékhatás?

Figyelt kérdés
Életemben másodjára szedem a Kliont, először semmilyen tünetem nem volt, most viszont olyan furcsa érzés van a lábamban. Mintha nem lenne benne erő, olyan gyengének érzem, de közben amúgy sétálok ugyanúgy, nem csuklik össze vagy ilyesmi. Kicsi szédülésem is van. Ezek lehetnek a tabletta mellékhatásai? Hagyjam abba a szedését?
2023. márc. 3. 10:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Olyan érzés, mint mikor elzsibbad az ember lába, de még nem bizsereg, az az előtti, nyomott állapotot érzem. Eléggé meg vagyok ijedve. :(
2023. márc. 3. 10:32
 2/3 anonim ***** válasza:
14%

Emiatt ne hagyd abba, mert újra elburjánzik hüvelyedben a folyás, döglötthal szag, vagy a trichomonas élősködő.


Javaslom megnézni mit ír a betegtájékoztató. Ja, és ha jól tudom az pont azon ritka antibiotikumok egyike, amire tilos inni

2023. márc. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
14%

Okozhatja.

Ne hagyd abba, kérdezz rá az orvosodnál.

Alkoholt fogyasztani a kezelés alatt és utána még pár napig szigorúan tilos.

2023. márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!