Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ettől nem lesz semmi gond ugye?

Ettől nem lesz semmi gond ugye?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Menstruációm 7 napig szokott tartani.

De most csak 5 napig tartott . Ma van a 6.nap és reggeltől semmi vérzés és még eza barna sem jött .. és így együtt voltunk a párommal. És utána ő egy picit olyan lett. Nagyon megszégyeltem és rosszul éreztem magam. Nem voltunk együtt soha menstruacio alatt .. és nem is szeretnék.. az a kérdésem hogy nem lessz semmi baja ? Attól hogy egy picit olyan volt?


2023. márc. 4. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy lesz. Remélem ő sem csinált ebből problémát. Az csak vér. Sok pár (mi is) szokott együttlenni a teljes menstruáció alatt. Le kell zuhanyozni aztán csókolom
2023. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

1. nem lesz semmi baja

2. semmiért nem kell szégyellned magad, és szomorú, hogy a pasid ezt nem mondta neked...

2023. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Nem lesz baja. És nem is szégyen. Nekem van olyan barátnőm, aki mindig szexel a párjával erős vérzésnél is. Nekem ez nem jön be, pláne, hogy brutál fájdalmaim vannak amikor menstruálok. De olyan már volt nekem is, mint neked. Ilyenkor ez benne van a pakliban, ha érett a párod, akkor nem fog problémázni emiatt. Egészségügyi problémája nem lesz.
2023. márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Dehogyis szó sincs róla hogy problemazott volna, sőt ő mondta nekem hogy ez elofordul és ne érezzem rosszul magam. És persze le zuhanyoztunk mindketten.
2023. márc. 4. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!