Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati vizsgálat előtt...

Nőgyógyászati vizsgálat előtt egy feles? Fáj es az eredmény miatt is mindig szorongok.

Figyelt kérdés

Tudom durva de mi lenne ha bedobnék nőgyógyászati vizsgálat előtt egy felest, hogy megnyugodjak?


Nagyon szokott fájni a vizsgálat (néha együtt lenni a férjemmel is) de főleg szerintem azért faj mert nem tudok ellazulni, félek az eredmény miatt meg a fájdalom miatt. Aranyos a nőgyógyászom nincs vele bajom.


Rákszűrést kellene megismételni amit hallogatok egy ideje meg miómát meg cisztát ellenőrizni, meg mellcsomo) Természetesen tudom, hogy felelőtlenség húzni hétfőn megyek akármi van. Arra gondolok, hogy az én érdekem de akkor se nyugszom meg.


Nem tudom , hogy tudnék kicsit megnyugodni azon gondolkodom igyak előtte egy felest?



#feles #nőgyogyasz #Pánik :D
2023. márc. 4. 23:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Végig gondoltam rossz ötlet 😂 valahogy osszeszedem magam. Van valami tippelek?
2023. márc. 5. 00:00
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem jó ötlet beállítani úgy oda hogy érzi rajtad a szesz szagot :D Egyszerűen arra gondolj hogy az egészséged érdekében történik ez és hamar túl vagy rajta, általában nagyobbak a parák ilyenkor mint maga a fájdalom meg a vizsgálat hossza. Dobj be egy nyugiteát Valerianát ilyesmit inkább :)
2023. márc. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Ha megnyugtat és oldja a szorongásod, akkor simán!

A szesz szag miatt ne aggódj, egy felestől senkinek nem lesz szesz szaga. Egy fogmosás utána és ennyi.

2023. márc. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Egy marék Valeriana.
2023. márc. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Egy marék xanaxot. Valeriana ilyen helyzetben egy kalap szart fog érni.
2023. márc. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező , én is így vagyok ezzel. Múltkor egy fiatal férfi orvos vizsgált meg. Hát életem top tíz legrosszabb élményében benne van. :D

Rendes volt a doktor , viccelődött is. Én a tokáját figyeltem végig , meg a pocakját. Végig kémleltem a rendelőt is és szerintem úgy remegtem, mint akit visznek a saját kivégzésére.

Viszont túléltem és nem volt semmi baj.

Nekem csoporttársam jött pálinkázás után vizsgázni . Nem éreztem rajta.

2023. márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha bedobtad a felest, vegyél fel szajmaszkot. :)
2023. júl. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!