Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek hova menjek hogy...

Mit tegyek hova menjek hogy meggyogyuljak ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 1eve visszatéro huvelyfertozesem van. Eddig voltam 3 orvosnal. És mind a három lebeszél a tenyésztésről.nagyon elvagyok keseredve sokszor már nemtudom mit tegyek annyira bele untam. Csak a huvelykupokat irjak. Kértem már 3szor is a huvelykenet tenyesztest és aztmondtak nem szukseges nincs semmi baj. Lehet hogy már nem is fogok soha meggyogyulni. ? Volt már valakinek ennyi ideig elhuzodo huvelyfertozese?

2023. márc. 5. 21:33
 1/7 anonim válasza:
76%
Nekem anno többször volt ilyen gondom. Többet volt felfázás szerű panaszom is. Sok-sok orvos nekem is csak kúpot írt fel. Aztán egyszer az egyik nőgyógyász mondta, hogy a hüvelyflórát kell alkalmanként rendeznem és Vitagyn C-t alkalmazni. Megszűntek a panaszok. Igazából csak egyszer használtam, de többet nem jött elő egyik sem. Egy próbát megér. 🙂
2023. márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Nyugi, én ahányszor dokihoz megyek, kivétel nélkül mindig van valami. Kb.3/2 alkalomból tenyésztést is kér. Mindig mást találnak. Az esetek nagy részében közben nekem semmi tünetem nincs. Mindez úgy, hogy nem élek szexuális életet, ügyelek a higéniára, wc előtt is kezet mosok, idegen helyen még a kilincset se fogom meg.

Egy sokadik ilyen antibiotikumos kúp -gomba-hüvelyflóra helyreállítás körforgás után elegem lett és befejeztem. Szerintem egyes dokiknak ez a mániája, biztos kapnak jutalékot a kúpok után. (Az enyém minden alkalomnál kb.5x elmondja, hogy hol kell kiváltanom🙄) De ha azt kérdezem, mit tehetnék még, hogy ne legyen erre folyton szükség, le se szar. Ó, hát semmit, ez ilyen. Elég, ha megfogom a kilincset a nyilvános wécében...De meg se fogom!😡

Szóval, ha ennyire ragaszkodsz hozzá, azt javaslom, kérj egy tenyésztést magánban, egyszer csináld végig (partnerrel együtt) ezt a hármast, és utána engedd el, ha nincs tüneted.

2023. márc. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Nálam méhszájseb okozott ilyet, amit csak a 4. orvos diagnosztizált és kezelt, a többit nem érdekelte (magán orvosok). Egyébként maga a méhszájseb pedig fogamzásgátlótól lett, de nem csak attól alakulhat ki és folyamatos fertőzést okoz, mert felborítja a hüvely pH-t.
2023. márc. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1.valaszolo

Utólag nekem is huvelyflora helyrealitot írt fel gynophilus 14dbos. De semmit nem ért.


2.valaszolo

Igen nekem ebből lett elegem.

Én ha pisilni megyek előtte is kezet mosok, énis nagyon odafigyelek a higeniara,és mégis ez van..megprobalok megint egy másik orvost remélem ő már megcsinalja a tenyesztest.


3.valaszolo

Enis szedtem fogamzásgátlót és azóta vagyok így.

Mehszajsebre már enis gondoltam, de eddig nem mondta egy orvos sem. Én attól nagyon félek az hogy múlik el? Mivel kezelik?

2023. márc. 5. 23:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt méhszájsebem, mert polipom viszont volt több is, műteni kellett, kiderült volna, ha van méhszájseb. Viszont fertőzés a műtét után is fent állt újra, szóval nem attól lehet.

Anyámnak viszont volt méhszájsebe, őt műtötték vele.

#2

2023. márc. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Lézerrel és fagyasztással kezelték a méhszájsebet, nem fájt egyik sem, ezek nem is számítanak műtétnek, csak kis beavatkozásnak.
2023. márc. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a méhszáj sebre Rutascorbint szokott javasolni a dokim. Mindig segít.
2023. ápr. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!