Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 éve nem menstruálok! Anorexi...

1 éve nem menstruálok! Anorexia gyanús vagyok! Nagyon szeretnék babát, de így elég nehéz lesz! Ha "meggyógyulok" az anorexiából sikerülhet teherbe esnem?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
először az anorexiától kell megszabadulnod. a fejedben kell rendet tenni. ha már nem érzed, hogy "kövér vagy" és elindul a hízás, akkor teherbe fogsz esni minden remény szerint. a mensid valszeg azért marad el, mert kórosan sovány vagy. vagy babát akarsz, vagy gebe akarsz lenni. a döntés a tiéd.
2010. febr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen, de akkor sürgősen "láss neki" a terápiának. Ez attól is függ, mennyire vagy a normál súlyod alatt (olyan is lehet anorexiás, akin nem is látszik még igazán)

Nagyapám húga Auschwitzból 33 kilóval jött vissza (kb. 160 cm volt), neki nem lehetett már gyereke... Viszont azóta sokat fejlődött az orvostudomány is, szóval Neked minden esélyed meg van rá!

Szerintem ne csak a ciklusodat várd meg, hanem azt is, amíg lelkileg stabilizálódsz egy picit, mert a terhességhez is kell "lelkierő".

Nagyon szurkolok, hogy sikerüljön!

2010. febr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

10 évig voltam anorexiás, bulimiás.Szörnyű egy dolog.A mostani páromnak köszönhetem, hogy leküzdöttem.Persze ez nem azt jelenti, hogy ugyan ugy eszem mint a legtöbb ember, de 36 kilóról felküzdöttem magam 47-48 kg-ra és ezt tartom.Odafigyelek az étrendemre, nem koplalok, amit megkivánok mindent megeszek, csak figyelve a mennyiségre.Tornázni is szoktam itthon nekem bevált Rubint Réka dvd-je.Aztán teherbe estem.Gondolhatod milyen nehéz volt legyűrni a húst, a levest.Nem is tudok sokat enni, de a baba miatt kell.Szerencsére minden rendben, szépen fejlődik, épp az imént jelezte, hogy éhes (rugdosott egy sorozatot :) ).Nyugodj meg, lehet babád, csak próbáld össze szedni magad.Ha gondolod irj privátba, szivesen mesélek, segítek!

17 hetes km.

2010. febr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Néhány évvel ezelőtt drasztikus fogyás után 6 hónapig nem menstruáltam, több hónap után állt be csak rendesen.

Kérj segítséget, hogy kigyógyulj az anorexiából, mert egyedül nem biztos hogy menni fog.

2010. febr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg ne haragudj a kérdésemen kedves kérdező,de ha kövérnek érzed magad,érezted magad eddíg,ez a betegséged,akkor mi lesz ha terhes leszel?Nem fog fusztrálni az a jó pár plusz kiló,az egybefolyó derék,a hatalmas pocak a megvastagodott láb?

Mert ugye a terhesség ezzel jár.


Amúgy először valóban ki kéne gyógyulnod és felépülnöd,mielött babára vállalkozol,így kórosan soványan ugyan olyan nehéz teherbe esni,mint a 100 kilós tonna donnáknak is.

2010. febr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is anorexiás voltam, mégis várandós vagyok.Engem frusztrál a kilók sulya, de tudom, hogy a babám miatt muszáj ennem.És ha meglesz akkor majd leadom.
2010. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!