Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megnövekedett sárgás színű...

Megnövekedett sárgás színű hüvely folyásra jó a Beliema?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete kezdődött. Sárgás, elég bő hüvelyi folyásom lett, kicsit kellemetlen szagú, se nem viszket, se nem ég. Elmentem a nőgyógyászhoz, aki megvizsgált, és aztmondta valamilyen fertőzés, vegyek beliema effect hüvely tablettát. Meg is vettem, de most itthon ülve gondolkodom, hogy nem kellett volna egy kenetet vennie? Vagy valami? Most ráparáztam hogy jó lehet ez a tabletta, és csináljam végig a 7 napot, vagy még most keressek másik nőgyógyászt? :( soha nem volt még ilyen panaszom, és nem tudom mi a teendő. A vizsgálat kb 5 perc volt, kérdésnyi időt sem hagyott. Segítsen akinek már volt hasonló problémája, hogy megérie bajlódnom a tablettával. 30éves vagyok.

2023. márc. 7. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:
47%
Szia! Menj egy másik nőgyógyászhoz aki tényleg orvosolni tudja a bajodat.
2023. márc. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!