Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 22 évesen szűzként nőgyógyásza...

22 évesen szűzként nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés

Nekem még régen azt mondták hogy akkor kell nőgyógyászhoz menni ha valami bajom van vagy ha az első szex előtt állok. Szóval eddig nem mentem el.


Eddig nem volt semmi bajom de most a menstruációmmal van egy kis gond. Enélkül is el akartam menni mert már 22 évesen szerintem illik.


Viszont félek hogy nem lesz értelme. Sok helyen olvastam hogy szüzeket nem vizsgálnak meg csak megtapogatják a hasukat és max végbélen keresztül kitapintják amit lehet, de én rendes vizsgálatot akarok és rákszűrést mert volt már a családban 2 beteg is.


Nyilván enélkül is lesz eredménye de van rá esély hogy rendesen megvizsgál? Tapasztalatokat szívesen fogadok.


2023. márc. 7. 16:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
Az orvos akkor is rendesen vizsgál, ha nem matat a hüvelyedben.
2023. márc. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
13%
22 évesen szűz vagy? jaj de jó, már nem érzem magam annyira gáznak így 17 évesen
2023. márc. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1-es


Egy ismerősömnek megnyomkodta a hasát majd írt fel neki egy gyógyert és ennyi volt.

2023. márc. 7. 16:35
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
Ha vékony vagy, akkor hasi uh-n keresztül is látni fogja a szerveidet. Végbélen keresztül is érezni , ha van vmi kóros. Viszont rákszűrést szerintem nem fog csinálni .
2023. márc. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
16%
Engem simán megvizsgált vékony kacsával szűzen is. Kibírtam. Semmi extra nem volt. Szerintem nem akkora nagy dolog,ez csak egy orvosi vizsgálat. Nem a szüzességed veszi el...
2023. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

5-os


Nem aggódok amiatt hogy elveszi e vagy sem a szüzességem, az nem érdekel.


Inkább az hogy megcsinálja e így a vizsgálatot mert ismerek olyat akinek nem, illetve sok ilyet olvastam. De akkor van más példa is köszi. Te akkor miért mentél?

2023. márc. 7. 17:24
 7/18 anonim ***** válasza:
18%
Fogamzásgátlót íratni mentem. Csinált rákazűrést is.
2023. márc. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Már megint? Kb hetente kiirja valaki ugyan azt a kérdést.

Szex előtt nincs értelme elmenni

2023. márc. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

8-as


Mielőtt nagyon felháborodsz kérlek olvasd el még egyszer a kérdést.

2023. márc. 7. 19:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!