Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha szűz vagyok még de már rég...

Ha szűz vagyok még de már rég felnőtt, akkor hüvelyi úton nem vizsgál a nőgyógyász?

Figyelt kérdés

csak UH-val?


mostanában egyre gyakoribbak a rendellenes hasfájásaim (menzeszen kívül, de az is brutál erős lett), ovulációkor gyakran, de most van, hogy a két esemény között is


a ciklusok egyébként rendben, de borzasztóan tartok az orvosi vizsgálattól (tudom hogy irracionális, de még magamnak is kellemetlen ott nyulkalni....)


2022. dec. 31. 20:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
13%
Már miért ne vizsgálna hüvelyi úton? Ha jól értem akkor felnőtt létedre nem is jársz évente rákszűrésre? Attól mert szűz vagy meg fog vizsgálni.
2022. dec. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
54%

2. Általában a szüzeket nem szokták hüvelyi úton vizsgálni, ez tény.

Viszont ha egyértelműen valami probléma van amit csak hüvelyi vizsgálattal lehet megnézni akkor nyilván megcsinálják. Kellemetlen lesz, de belehalni nem fogsz.

2022. dec. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
59%
Ez problémától, nőgyógyásztól függ. Elvben nem probléma a szüzesség, a hüvelyi vizsgálatnál sem.
2022. dec. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
33%
Keresd fel a nőgyógyászt, ő mindent elmond neked még a vizsgálat előtt.
2022. dec. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
23%

Engem simán megvizsgált kacsával szűzen is. Semmi extra,kibírtam.

Pár másodperc tényleg, csak el kell lazulni valamennyire. Minél jobban sikerül,annál kevésbé fáj.

2022. dec. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
38%
Ha meg is vizsgál, létezik direkt szűzekhez való eszköz (gondolom/remélem minden rendelőben), valószínűleg azzal. Nem kell tőle félni, legfeljebb kellemetlen, de annyit biztos nem ér, hogy ne vizsgáltasd meg az egészséged, ha tartasz valamitől.
2023. jan. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
6%
Lehet, hogy csak hasi uh lesz. Plusz kérheted, hogy ne vizsgáljon meg. Én ezt tenném.
2023. jan. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
40%
Megvizsgàltak hüvelyi UH-val, mert állítólag elég nagy rés van a szűzhártyámon. A szűzhártya hajlékony. Nem volt kellemes, de kibírtam. Fájni nem fáj, de feszített. Nem találtak semmit. Nekem is fájdalmaim vannak. :(
2023. jan. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
11%
Mondjuk a hüvelyi UH-t tutira nem engedtem volna meg...
2023. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%
xD
2023. jan. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!