Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ázok át oldalt a betéttel?

Miért ázok át oldalt a betéttel?

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár hónapban kezdődött a probléma. Harminc vagyok szóval van már rutinom benne... Ugyanazt a betétet használom, ugyanolyan bugyival mint eddig mindent ugyanúgy csinálok. Mégis többször jártam mostanában úgy, hogy éppen csak időben értem ki a mosdóba. A betétbe még bőven fért volna, de oldalt a szárnyaknál már majdnem kifolyott :/

2023. márc. 8. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Milyen márkát használsz?

Nem változott a minősége?



(Esetleg más márkát vagy a tampont kipróbálni?)

2023. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Always Platinum, a gyengébb napokon a vége felé néha Libresse. De olyankor nem fordul elő, de szerintem nem a betét miatt hanem mert már nem olyan erős.

Tamponozni ritkán szoktam évente párszor. Persze ha muszály akkor átállok, de egyelőre remélem hogy megoldódik máshogy is :)

2023. márc. 8. 18:27
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Nem valószínű, hogy fog.


Nálam kb. 3 éve kezdődött - nappal nem, ám éjjel rendszeres a probléma, szoros bugyi stb ellenére is, szóval tamponozok.

2023. márc. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
tisztasági+tampon nem lenne jobb?
2023. márc. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Variáció még: a vérzésed változott meg, gyorsabban folyik, nagyobb adagok jönnek ki egyszerre, ezáltal jobban szétterül.


Ilyenre valóban csak a tampon segíthet.

2023. márc. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor legalább nem csak én szenvedek ezzel XD Amúgy még nem figyeltem meg, de valószínűleg neked lesz igazad #5. Azért próbálok még más betétet meg bugyit is, de lehet meg kell barátkozni a tamponnal.

Köszi a válaszokat!

2023. márc. 8. 21:22
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
én a nagy tenna betétet használom. szerintem jó szolgálatot tesz. biztonságba vagyok vele éjjel is nappal is. egy hátulütője van hogy nekem kényelmetlen mivel nagyon vastag és hosszú. de nem érdekel inkább a kényelmetlenséget tűröm minthogy átázzak. minden hónapba ezt a 6-7 betétes napot kibirom (elvégre muszály vagyok birni nincs más választásom). tampont nem használtam soha és nem is fogok. eszembe se jut ilyen mivel a betétet sokkal természetesebb dolognak tartom.
2023. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ezaz hogy én se szeretek semmit magamba gyömködni pedig már elég régen nem vagyok szűz.. De nem tudom ez valahogy mégis más XD

De ugyanakkor meg a betét is kényelmetlen az alwaysből is csak a platinumot meg a sensitive-et viselem el meg a libresse-t, de az meg nem ér sokat az erősebb napokon :/ Na mindegy köszi a tippet neked is lehet az lesz inkább :)

2023. márc. 11. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!