Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Néha úgy érzem,...

Ez normális? Néha úgy érzem, hogy velem van a baj, mert olyan "fura" vagyok.

Figyelt kérdés

A problémám hogy nem tudok feloldódni normálisan szex közben, de még petting közben sem, sőt semmikor sem, mert állandóan az jár a fejemben hogy a partnerem fájdalmat fog okozni. A párom ezerszer tudasosította bennem, hogy semmit nem fog erőltetni, és odafigyel rám, mégis, nem arról van szó, hanem hogy akaratlanul is fájdalmat okoz. Nekem olyan dolgok is fájdalmasak ami más nőknek nem... pl. Ha hozzáérnek a kisajkaimhoz vagy aközé már fájdalmas nekem. Egy rossz mozdulat a hüvelyem körül és vége. Ha kézzel simogatja a csiklómat és elkezdi gyorsabban vagy egy picit is erősebben, már fáj. Ha odanyúl és rossz helyen érint meg, már húzódom is el mert fájdalmas.

Mindig is ilyen voltam. :( mitől van ez az érzékenység nálam? A nőgyógyász azt mondta nincsen semmi bajom.

22N



2023. márc. 9. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Pszichés dolognak tűnik. Történt veled valami?
2023. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát volt pár kellemetlen élményem, lehet onnan maradt vissza, csak nehéz túllendülni rajta :(
2023. márc. 9. 21:07
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Akkor nem ártana szakember segítségét kérni, mert láthatóan egyedül nem megy a túllendülés, és a leírtak fel fogják emészteni a kapcsolataidat...
2023. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!