Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért zsibbad a fejem? 17...

Miért zsibbad a fejem? 17 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés
Két napja 10 percekre elkezd zsibbadni a bal fejrészem,hátul,nagyon kellemetlen,már elsirom magam,szörnyű érzés nagyon fáj. Mitől lehet?
2008. dec. 28. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

17 évesen nem hiszem h komoly szervi bajod lenne.

de nagyon sok minden okozhatja ezt a tünetet.

pszichés terhelés is. vannak megoldatlan gondjaid, amik nyomasztanak? szoktál szorongai, stresszelni?

azt is el tudom képzelni, hogy a nyaki csigolyáddal van vmi. sőt én erre tippelnék. ne aggódj, sztem nincs komoly bajod, nehogy bebeszéld magadnak.

más tünetek kapcsolódnak ehhez? úgy értem, hogy szédülés, hányinger?

hogy megnyugodj, menj el először a háziorvosdhoz. ha ő indokoltnak tartja, elküld kivizsgálásokra, esetleg neurológushoz. (ők vizsgálják a fejfájások okait)

2008. dec. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet stressztől és fáradtságtól is. A legegyszerűbb, ha elmész a háziorvosodhoz. Én a helyedben feltétlen ezt tenném.
2008. dec. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első két válaszoló nagyon jókat írt, én is csak őket tudom ismételni: ne ijedj meg, de azért menj el orvoshoz!

Velem általános iskolás koromban fordult elő többször, hogy a fejem bal fele (ha jól emlékszem) kellemes bizsergett, majd elzsibbadt kicsit - ez többször is előfordult, de mindig rövid ideig tartott. Most 22 éves vagyok, és nem fordultam orvoshoz a problémámmal, szóval nagy bajom lehetett ;)

2008. dec. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

egyhete beteg vagyok,hányás,láz virusokkal,lehet ehhez kapcsolodik,de stresszelek is,családi gondok :|

köszönöm az eddigi válaszokat.

2008. dec. 28. 15:10
 5/5 anonim válasza:
Fej zsibbadas nyakbol, vallbol eredhet, izommerevseg okozhatja, ha elmasszirozod, jobb lesz? Ha rossz a pozod, parnad, matracod, vagy nehezet emelsz, esetleg tulerolteted valamivel az izmaid, akkor is lehet ilyen tunet. Egy jo meleg pakolas, konnyutorna, megkimeles, stressz redukcio biztosan segit, ha nem akkor van ORVOS is!
2008. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!