Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Évek óta nőgyógyászati problém...

Évek óta nőgyógyászati problémával küzdök. Nőgyógyászati folyásom van. Nem tudom mi okazza mjndent kipróbáltam. Nem lehet esetleg candida?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Évek óta nőgyógyászati folyásom van. Találtak gombát megszűntették de a probléma mégis azóta is fennál 4 éve. Egyik doki azt mondta ne egyek tejterméket és édességet. Viszont ez sem oldotta meg a bajomat. Elmentem magán nőgyógyászatra. Ott a doktornő azt mondta nem kell ezt csinálnom. Mindenfélét felirtak nekem. Amit találtak gombát arra jó volt, de a folyásom nem múlt továbbra sem el. Tenyésztésre is küldtek de ott is gombát találtak. Persze egyik sem mutatta ki a candidát. Barátnőm tanácsára elmentem a nemi beteg gondozoba. Kicsit kinosan éreztem magamat de úgy voltam vele hamár szinte mindent kipróbáltam 4 év alatt akkor egy próbát megér. Ott találtak egy másikfajta gombát amit eddig nem. Nagyon rendes volt a doktornő arra adott gyógyszert megszűnt az a bajom. Viszont visszamentem ellenőrzésre mégegy tenyésztést csinált. Azt mondta nem vagyok nemi beteg minden leletem negativ lett. Viszont amiért valójában elmentem a folyási problémámmal az nem múlt el. Mondtam a doktornőnek. Erre mondta a szakmájában ő mindent megtett több segítséget nrm tud adni. Emiatt egyszer elküldtek gasztroenterológiára ott azt mondta a doktorul hogy lehet IBS szindrómám van, de ezt is kitenyésztettem ez is negativ lett. Már ott tartok nem tudom mi bajom de ez nem állapot. Viszont megfigyeltem a tűneteim reagálnak az ételekre. Ezért gondoltam hogy megnézetem a candidát de azt mondták ez is negativ ami szintén így nem tudom mi bajom. Egyik alkalommal megműtöttek polipal mert azt találták bennem. Azt hittem akkor az okozza de nem. Viszont a citologiai eredményem p3 lett. Mondták nekem ez is kimutatha a candidát de egyik doki sem tudja ezt megerősiteni pedig annyi oevosnál jártam. Lehet, hogy ennek ellenére is Candidás lehetek? Köszönöm válaszotok. Nagyon tanácstalan vagyok és êvek ota megkeseríti az életem. Volt egy doki aki azt mondta a pasik okozák a bajom viszont jó pár ideje nfm is voltam senkivel sem így ez sem lehet az oka. Mégis mi bajom lehet?



2023. márc. 12. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Lehet csak allergiás vagy valamilyen tusfördőre. Vagy arra amivel a nemi szerved mosod. Leginkább az intim mosakodók okoznak ilyet.
2023. márc. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
X epil intim mosakodó gélt használok. Nem hiszem ez okozná a bajomat mert akkor miért érzem reagál a szervezetem a kajálásra, mintha candidás lennék? Viszont a tesztek ezt sem mutatták ki. Viszont műanyag gyárban dolgozok van aki szerint alergiás lehetek a munkámra. Nem hiszem mert mikor szabin vagyok akkor is van bajom. Az is fura hogy egyszer elkapta egyik exem de rajta kívül senki más. Van aki szerint lehet nem is tőlem volt a baja. Mikor volt aki ez miatt kivizsgáltatta magát aztán azt mondták neki semmi baja igy nem is értem a dolgot.
2023. márc. 12. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
Első vagyok. Hagyd abba az intim mosakodó használatát. 100 % hogy az okozza a folyást.
2023. márc. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most az utolsó citologiai eredményemen p3 lett elküldtek hpvre az előzön nem volt ez de az is p3 volt de pasival behatolosan nem feküdtem le azóta igy már tény semmit sem értek. A nemi beteg gondozoban us minden negativ volt szóval ezért sem értem az eredményt most :(
2023. ápr. 12. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!