Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm mitől lehet?

Késik a menstruációm mitől lehet?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élek óvszerrel védekezünk, de 10 napja késik a vérzésem a menstruáció előtti tüneteket produkálok hol szédülés hol hányinger derékfájás stb... de étvágyam az van amikor jól érzem magam. Egy furcsaság mindig fáj vérzés előtt a mellem most nem fáj. Tampont helyeztem fel ott egy két napig a végén volt egy enyhe barnás folt de semmi más. Nagyjából egy hónapja reflux problémáim voltak úgy kb egy hétig alig tudtam enni rendesen és utána is diétáztam. Grapefruit mag cseppeket iszok (mondhatni most kezdtem el rendszeresen inni) gondoltam arra is hátha bekavar a vérzésbe. És ami még esélyes lehet az a hölgyi tea amit a gyomor gondok miatt abba hagytam esetleg az ilyen módon be tud kavarni a vérzésbe? Csináltam tesztet és mind negatív lett.

Kezdek nagyon aggódni ezek közül ha bárkinek volt valami hasonló akkor kérem írja le a tapasztalatait.



2023. márc. 13. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Először egy tesztet csinálj.
2023. márc. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm csináltam már mindegyik negatív lett, de még mikor elkezdett késni akkor 3gx időben ( lehet hülyeség) csináltam egy ovu tesztet az pozitív lett.
2023. márc. 13. 16:56
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
A cseppektől anyósomnak is késett sokszor..pont ugyanezt itta
2023. márc. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor már nyugodtabb vagyok ha valaki tapasztalt ilyet rajtam kívül.
2023. márc. 13. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!