Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet a menstruáció?

Mitől késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés

1 hónapja minden nap citromos vizet iszom, mert nagyon kevés vizet ittam eddig, és így sokkal többet tudok meginni.

Normálisan 10.én kellett volna megjöjjön. Mindig pontos. Most már 5 napja késik. Persze tudom, hogy február csak 28 napos volt, onnan is kiesik 3 nap. De még így is késik, viszont has fájás, mell húzódás van, ugyanúgy mint máskor.



2023. márc. 15. 05:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Elkezdtem szedni egy orvosságot ami tele van vitaminokkal. Az is befolyásolhatja?
2023. márc. 15. 05:18
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
C vitaminnak is menstruacio kesleltetoo hatású plusz a stressz miatt is csúszhat nyugi meg fog jönni :)
2023. márc. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lényeget pont nem írtad meg hogy szexeltél-e. Ha igen -> végig használtatok-e rendesen gumit -> ha nem, vagy gyógyszerrel védekeztek akkor érdemes végiggondolni hogy mi legyen.
2023. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Normálisan 10.én kellett volna megjöjjön. Mindig pontos. Most már 5 napja késik. Persze tudom, hogy február csak 28 napos volt, onnan is kiesik 3 nap."


Mi az hogy normálisan? Hogyhogy kiesik 3 nap februárból? Márc. 9-e lett volna a 28. nap? Akkor 6 napot késik, hogy jön ide, hogy hány napos volt február? A menstruáció első napjától számoljuk a ciklus napjait, és a következő vérzés 1. napja a következő ciklus 1. napja. Tökmindegy melyik hónap hány napos. Vagy csak nem értem mire vonatkozik ez a mondat.


Akárhogyan is, tesztelj ha élsz nemi életet (utolsó együttléttől számítva a 14. napon normál teszt már jelzi ha terhes vagy).

2023. márc. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy alulmukodes miatt is csúszhat
2023. márc. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!