Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs problémák? Többi...

Menstruációs problémák? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! A menzeszem 13-ra vártam, tegnap, egy napos csúszással meg is érkezett, de számomra szokatlan módon; elég sok barnázást véltem felfedezni a betéten, a vér nem élénkpiros, wc papíron bordó, betéten rózsaszín. Görcseim vannak ám a mellem nem feszít. Ha ide tartozik, a párommal 02.24én, 2 nappal ovu előtt voltunk együtt, óvszerrel ami nem szakadt ki. Ezután még összebújtunk, mikor a hímvesszője a hüvelyemhez ért, de nem hatolt be (előtte nyilván megtörölte). Van okom aggodalomra?

2023. márc. 15. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs 2 egyforma menstruáció.
2023. márc. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most akkor barna volt, vagy rózsaszín a betét?
2023. márc. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2!

Tegnap kezdetben barna, mára rózsaszín/halványpiros

2023. márc. 15. 09:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért kell 200x leírni mindig ugyanezt ezeknél a kérdéseknél? Csinálj tesztet. A világon senki nem fogja tudni megmondani neked biztosan, hogy terhes vagy-e vagy sem. Valószínűleg nem, ha helyesen használtátok az óvszert és most menstruálsz (még ha nem is teljesen a megszokott módon), de 100%-osan biztos választ csak a teszt ad.
2023. márc. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!