Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi segítene rajtam?

Mi segítene rajtam?

Figyelt kérdés

Másfél éve küzdök huvelygyulladassal,fertőzessel.

Mindig viszater.

Volt kezelve. De volt hogy hónapokig kezeletlen maradt csak canesten krémet hasznaltam.

Az orvosok nem foglalkoznak velem. Csak fel irjak nekem a huvelykupokat. Páromat is kezeltem többször canesten krémmel. Volt egy vetelesem is. Első terhesség lett volna. Én biztos vagyok benne hogy ez miatt ment el a kisbabám.

Nem bírom ezt már lelkileg sem

.senki nem segít.

Úgy érzem már sosem lesz olyan az életem mint ezelőtt..

A kérdésem az lenne hogy meglehet e még engem gyógyítani? És lehet még kisbabám?

Vetelesem után elmentem a 3.maganorvosmhoz kértem tőle egy huvelyvaladek tenyesztest. És teljesen le beszélt róla , hogy nem szükséges majd a következő hónapba sikerül a baba.

Mennyi ido kell ahhoz hogy feljusson a fertőzés a méhbe és meddőséget okozzon?

Jovoheten megyek megint egy másik orvoshoz és ki könyörgöm a huvelyvaladek tenyesztest mert már 2 orvos utasította el.

Januárban már nem is mentem orvoshoz hanem inkább megvettem magamnak ugyanazokat a huvelykupokat amiket mindig fel írnak elhasznaltam és most még rosszabb lett.

Ha antibiotikumot ír fel az segíteni fog? És a páromnak is lehet inni?



2023. márc. 18. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Szia! A gombás, illetve viralis eredetű fertőzésre az antibiotikum haszontalan, sőt. A kolléga hibát követ(hetett) el. Ha privátban megkeresel, tudok pár tanácsot adni, azért a privát megkeresés célszerű, mert biztosan felmerülnek még kérdések, melyeket gondolom nem a nagy nyilvánosság előtt nem osztanál meg, engem viszont a titoktartás kötelez, még egy ilyen anonim platformon is. Ne keseredj el, valami megoldás felé biztosan jutunk majd.
2023. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia és hogy tudok veled privátban beszélni?

Uj vagyok itt gyakorin még most írtam ide először.

2023. márc. 18. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Privát üzit a válasza alatt lévő, kék „Privát üzenet” szövegre nyomva tudsz küldeni. Egyébként az elsőnek igaza van. De a helyedben én felkeresnék egy magánorvost.
2023. márc. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 magánorvosom volt eddig.
2023. márc. 18. 22:41
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Én tudnék Neked ajánlani egy jót. Anyukám hozzá jár már huszon x éve. Tavaly megmentette a méhnyakráktól. Írj privátot.
2023. márc. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!