Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomó a szeméremajak mellett...

Csomó a szeméremajak mellett a combhajlatban?

Figyelt kérdés
Szerintem hirtelen alakult ki, mert nagyon könnyen észrevettem, szerintem maskor is eszrevettem volna borotválkozáskor meg zuhanyzáskor, ha már ott lett volna. Egy borsó nagyságú csomó jelent meg, ami mélyen a bőr alatt van a felszíne pedig ilyen szürkés, fényes. Láttam, hogy meg van telve, tudtam belőle kinyomni egy kis gennyet , mint egy pattanásnál, de nem sokat és a csomó nem tűnt el. Talán kisebb lett. Most vettem észre és nagyon megijedtem így ameddig nem jutok el dokihoz addig szeretném megkérdezni, hogy ugye ez nem feltétlenül dagat? Lehet begyulladt faggyúmirigy vagy ilyesmi?
2023. márc. 20. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
A daganatban nem szokott lenni váladék. Valószínűleg begyulladt szőrtüsző, vagy hasonló.
2023. márc. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon pici volt a váladék és azért ijedtem meg mert tényleg mélyen van, bár mozgatható
2023. márc. 20. 08:13
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Ágyéki nyirokcsomó gyulladás esetleg? Az nem arra van?
2023. márc. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!