Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 éve tartó égő hüvelyi...

1 éve tartó égő hüvelyi érzéssel küzdök. Folyásom néha több néha kevesebb,de nem zavaró. 3 dokinál voltam 3 kenet vétel negatív. A doki mégis azt mondta,hogy gombára utalnak a tüneteim.Fluconert gyógyszert és Gynoxin kúpot írt. Mikor várható javulás?

Figyelt kérdés
A doki mégis azt mondta,hogy gombára utalnak a tüneteim. Fluconert gyógyszert és Gynoxin kúpot írt. 1 tablettát vettem be és 1 kúpot használtam eddig de semmit nem javul. Tudom korai még,de azért valami enyhülést kellene éreznem nem? Teljesen elvagyok keseredve.

2023. márc. 22. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

Hány mg-os a Fluconer, és mennyi tabletta?

Általában több nap kell (minimum 3-4) mire kifejti a hatását.

2023. márc. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2 db-os. 1 nap beveszem majd 3 nap múlva a másikat.
2023. márc. 23. 15:05
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedden vettem be az elsőt holnap kell a másikat.
2023. márc. 23. 15:23
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Ez sok mindentől függ, a gomba elég makacs dolog.

Nekem sajnos sokszor előjön, van hogy 2 db kúptól elmúlik, de olyan is volt már hogy hónapokig szenvedtem vele és szájon át szedhető gyógyszer kellett nekem és a páromnak is szednie, a lokális kezelés mellett.

Remélem elmúlik a problémád, de ha nem, akkor menj vissza a dokihoz és írni fog fel még gyógyszert vagy esetleg mást :)

2023. márc. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1 éve küzdök vele. Kaptam már baktériumra gyógyszert, kúpot. Gombára gyógyszert, kúpot. Több hüvelyflóra visszaállítót használtam. Minden kenetem negatív. A doki se tud mit mondani. Teljesen megkeseríti az életem. A doki is legutóbb már nem tudott mit mondani. Elvagyok keseredve,hogy így kell élnem.
2023. márc. 23. 18:37
 6/8 anonim ***** válasza:
2023. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
Lactobacillus túltengés nem lehet a sok hüvelyflóra visszaállító miatt? Nekem volt ilyen problémám, csípő érzéssel társult, és mint kiderült, nem gomba volt.
2023. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És ezt milyen vizsgálattal állapították meg?
2023. márc. 27. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!