Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kérdezi meg az orvos,...

Miért kérdezi meg az orvos, hogy mikor volt az utolsó menstruáció időpontja?

Figyelt kérdés
De már orvosi alkalmasságin is megkérdezik...

2023. márc. 23. 08:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
44%

#16:10

Ezen nincs mit eldönteni xD Annyi köze van hozzá mint a kisbolti eladónak, nem számít mit hiszel

2023. márc. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
40%

9, 11

Tökéletesen igazad van. Csak szeretnek fontoskodni a munka alkalmasságin.

2023. márc. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
46%

Orvostanhallgató vagyok, rohadtul tisztában vagyok azzal, hogy miket KELL megkérdezni😅 nagy ívben tesz mindenki arra, hogy egy átlag nő mikor menstruál. 28 naponta 5 napig és nem erősen ? Akkor tovább lehet menni. Viszont nem egy 0 IQ-s van, akinek 3 hete késik mondjuk, de eszébe se jut venni egy rohadt tesztet… vagy már három éve nem menstruált, de most fél éve újra . Sok munkakörben terhes nő nem dolgozhat, illetve az utóbbi esetben a daganatot ki kell zárni . Nincs valami rendesen kikérdezve és később kár származik ebből , akkor abból polgári per lehet. Nem egy eset volt már ebből . Amúgy meg a betegnek nem csak jogai, ha nem kötelezettségei vannak. Az orvos által feltett kérdésekre a valósággal megegyező információkat kell adni . Ami a lapon rajta van, az úgy van. Védi az orvost( hiánya meg egy polgári perben lehet mérvadó.)

Nekem is van alkalmassági, mindent is ki szoktak kérdezni .

Ez nem kívánság műsor , az az M1-en megy.

2023. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Jajj el is felejtettem, hogy ilyenkor mindig előkerülnek a rejtett orvosok. Ez az oldal pillanatok alatt több orvost termel ki mint az egész magyar felsőoktatás évek alatt :D És természetesen mindenki ért mindenhez. Amikor ment a kovid hiszti akkor mindenki virológus volt. Ez ilyen, én megértem. xD
2023. márc. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%

Nincs kedvem veled vitatkozni utolsó . A te dolgod, hogy elhiszed vagy sem.

Adekvát választ adtam a kérdezőnek .

2023. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Kamu választ adtál :D
2023. márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
82%
Cáfold már meg, hogy mi a kamu benne. Te komolyan ennyire gyengefelfogású vagy?😭
2023. márc. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!