Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A cikluson rossz időpontjában...

A cikluson rossz időpontjában kezdtem el szedni a fogamzásgátlót, hogyan folytassam?

Figyelt kérdés
Letroxot szedtem kb 1,5 éve,aminek köszönhetően az addig 28 napos tűpontos cikluson totál felborult. Hol 21,hol 24 napra jött meg a menstruációm azóta.A nőgyógyászom felírt fogamzásgátlót az új kapcsolatom miatt, kb 2 hete,a 19 ők napon szeretkezés után bőségesebb vérzés jelentkezett,azt hittem, megjött,így bevettem az első szemet, azóta pedig szedem a gyógyszert folyamatosan,a vérzés elmúlt reggelre. Tegnap,a 28.ik napomon azonban megjött a vérzésem,így az a kérdés,hogy ma kezdjek új levelet a gyógyszerből,vagy folytassam a régit,amitol azonban két hét múlva megint menstruálnom kellene kb. Tanácsot kérek,nagyon köszönöm előre is.

2018. szept. 23. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Most már szedd végig az egész levelet.
2018. szept. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!