Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez befolyásolná a menstruációt?

Ez befolyásolná a menstruációt?

Figyelt kérdés

Be szeretném iktatni a mindennapjaimba a citromos vizet (sima viz + kezzel facsart citrom), de nem tudom ez mit okozna a menstruációmba. Azt már tapasztaltam hogy ha iszok nagyjabol par nappal elotte kesik van mikor egy hetet és olvastam is hogy a citrom erre nagy kihatással van. Szóval ha beiktatnám a mindennapjaimba egy idő után újra beállna? Vagy össze vissza jönne meg? Tapasztalat vagy egyéb tanács?

Egyébként egyrészt a fogyás miatt (-15 vagy -20 jgt akarok leadni) és a vitaminok miatt is szeretném inni.



2023. márc. 25. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
A fogyáshoz pont annyi köze van mint a menstruációs ciklushoz. Semennyi.
2023. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Hol olvastál ilyen hülyeséget, hogy a citrom hatással van a menzeszre?

Amúgy ettől fogyni sem fogsz, a fogyás ugyanis kizárólag a bevitt kalória mennyiségétől függ.

2023. márc. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ég világon semmi köze hozzá. Se lefogyni nem fogsz napi egy pohár citromos víztől és a menstruációs ciklusodhoz se lesz semmi köze.

Ha késik akár egy hetet is, az nem attól van, mert előtte ittál, hanem hormonális okokból.

2023. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem is azt vàrom hogy ettől fogok lefogyni mert egyértelmű hogy nem csodaszer. Csak én magamon azt vettem észre hogyha reggelről iszok reggeli előtt az étvágyam csökken. És azért ittam régen is olyan gyakran mivel nem tudom miért, de amíg ittam nem kívántam annyira az édességet. Egyébként ha be írjátok googleba, rengetek posztot kiraktak és mivel nem tudtam igaz e vagy sem azért írtam ki ide a kérdést.
2023. márc. 25. 17:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos, nem igaz. Amúgy vannak jótékony hatasai, ha reggel éhgyomorra megiszol egy pohár vizet, szóval ártani nem árt.
2023. márc. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

😂😂😂


Ne igyon éhgyomorra citromos vízet. Sőt, napi szinten se igyon azt :D

2023. márc. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert, mi baja lesz tőle, utolsò?
2023. márc. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!