Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire befolyásolja a...

Mennyire befolyásolja a munkátokat a menstruáció? Mennyire változik meg ilyenkor a teljesítőképességetek?

Figyelt kérdés
Kinek, milyen kihatásokkal kell szembenéznie a munkája során ami összefügg a menstruációval?

2022. dec. 7. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
7%

Ha nő vagy, akkor ezt kérdés nélkül is tudod.

De minek válaszolgassunk neked, fétises "barátunk"?

2022. dec. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%

Azért nő és nő között is vannak elég nagy különbségek ezen a téren. Attól meg, hogy a fétises felrak egy tonna ilyen kérdést még nem mindet ő írja ki.

Én szerencsés vagyok azon a téren, hogy úgy fizikailag elég ritkán szokott megviselni, ritka hogy görcsölnék vagy ilyesmi. Mosdóba is kijutok max egy-másfél óránként. Ami viszont nálam is megvan, hogy nehezebben koncentrálok és ha elrontok valamit, akkor könnyebben rástresszelek, rágörcsölök. A gyakorlatban pl könnyebben belehibázok a köröm díszítésbe, ami sokkal jobban felidegesít mint máskor, aztán nehezebben is javítom ki. De ez mondjuk annyit jelent, hogy máskor húszból egy vendégnél rontok ilyenkor meg tizenötből egy. Máskor meg ezt elsőre kijavítom, olyankor meg másodszor vagy harmadszor.

2022. dec. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Én meg gimis vagyok de nekem nagyon megváltoztatja
2022. dec. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
#2. És ezzel egy nő tisztában is van, nem pedig itt kérdezősködik róla.
2022. dec. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

Lehet fiatal lány is. Meg szerintem az sem ördögtől való, ha egy férfi kíváncsi rá hogyan működnek a női dolgok. Sőt, lehet hogy még megértőbb is lesz kicsit. Azt is elfogadom, hogy online könnyebben érdeklődik, mint szemtől szembe egy nőismerősnél.

Azt nem fogadom el, ha magát nőnek adja ki vagy ha egyértelműen kretén kérdéseket ír ki, hogy utána erre recskázhasson a laptop előtt.

2022. dec. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%

#1-nek.

A kezdőlapon megláttam a kérdést és puszta kíváncsiságból elolvasom a válaszokat, férfiként.

2022. dec. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%

6-os, ha nem látogatod a kategóriát, nem tudhatod, de van itt egy fétises hülye, aki hol napi 3-4 kérdést tesz fel a betétekről, hol szakmánként megkérdezi hogy bírják a nők a menzeszt.


A többségünk nem is válaszol ezekre a kérdésekre.

2022. dec. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%

6 vagyok.

Ja értem, ezt nem tudtam, hogy ilyen is van itt.

Nem lehet kitiltani innét?

2022. dec. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15%

2-es vagyok. Az a baj, hogy amióta itt van (pár éve), mindig itt dorbézol egy darabig, aztán feltűnően megritkulnak az ilyen kérdések pár hétig. Gondolom akkorra tiltják ki, aztán csinálja az új felhasználót, vagy van magától annyi esze, hogy mindig újra regisztrál.


Amúgy én az ilyen kérdésein húzom fel magamat:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1203..

(Itt én írtam a második választ)

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1203..

(Itt meg a harmadikat)

Szánalmasan átlátszó kamu kérdések.


Viszont az 1-es meg szerintem átesett a ló túlsó oldalára. Nagy összegben fogadnék, hogy erre a kérdésre is azonnal odavágná, hogy "Mi közöd hozzá fétises?!"

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__2302..

Amivel csak annyi lenne a gond, hogy ezt tizenéves lányként még én írtam ki. Néha még nők is kérdeznek ilyeneket meg a férfiak is lehetnek szimplán csak kíváncsiak, de nem aberráltak. Nem kell rögtön átharapni mindenki torkát...

2022. dec. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
47%

Néha muszáj táppènzre mennem annyira görcsöl pontosan két napig.

Ha hétvégén jön meg,akkor szerencsés vagyok. De biztos hogy olyankor ágyban vagyok két napig.

Néhány évente rámtör ezenkívül hányinger is. Akkor hogy ha tulhajtom magam. Pl mielőtt megjön nekem sokszor barnázó vérzés jelentkezik. Ilyenkor muszáj mindent lassabban ráèrősebben vegeznem. Nagyon kell figyelnem arra is hogy több folyadékot igyak és ne éhesen takaritsak, főzzek vagy dolgozzak. Ha mégis rohanós a napom és pont megjön,garantált a rosszul lèt. Hányinger és a fájdalomcsillapító se hat úgy ahogy kell.

Havi szinten szedek 6* 400 mg ibuprufent. Ha nincs nálam gyógyszer szintén garantált a rosszullét. Párom rendes és otthon ilyenkor segít hogy jobban legyen. Ha kell éjszaka is elmegy venni nekem fájdalomcsillapítót.

Nekem ilyenkor gyakran pihenésre van szükségem és meleg forró vízre.

Szóval én magamon azt látom H a teljesítőképességem nagyon lecsökken. Nem tudom H fogok tudni így majd gyereket nevelni. Mert azt tudom gyerek mellett nincs többé szabadidő.


Régen több nap volt a rosszullét mostmár csak kettő. Vendégségben se nagyon szívesen megyek ilyenkor.


Sógornő jelöltemben semmi együttérzés sincs. Volt már téma erről. Kíváncsi voltam más nők hogyan élik meg. Egy fikarcnyi együttrrzrd se volt benne és nem is nagyon értette egyszer miért mentem inkább haza,mikor náluk volt családi összejövetel. Szerinte az igazi fájdalmat majd akkor tudom meg ha majd szülni fogok. Nyilván elképzelni se tudja az aki nem éli át a menstruációs görcsöket fájdalmasan. Ő nem is tudja elképzelni mert már tini kora óta fogamzásgátlót szed/szedett. És ugye azt senkinek se kell elmagyaráznom, hogy aki a fogamzásgátlót szed annak nincs havi vérzèse csak megvonásos vérzése. És azt teljesen más. Olyankor nincs is menstruáció ciklusa a nőnek.

2022. dec. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!