Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok tanácsot adni Candylo...

Tudnátok tanácsot adni Candyloma-val kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Számomra is elég kellemetlen a dolog, maga a téma is, és az is, hogy itt kell tanácsot kérnem, de teljesen tanácstalan vagyok 😅

Múlt héten voltam dokinál, ahol a nőgyógyász Condyloma-t állapított meg és Condyline ecsetelőt írt fel, de mivel nem adott teljeskörű tájékoztatást (legalábbis én úgy érzem), így csak olvasgatok a témában, ami nem igazán nyugtat meg 🥲

Tapasztalatokat szeretnék kérni.

Az orvos nem küldött tovább semmilyen vizsgálatra, csak felírta az ecsetelőt, amit használok is és működik is, de ahogy olvastam, rák kialakulásának kockázatát növeli, az óvszer nem védi meg a partnert, tünetmentes lehetek, de elmúlni nem fog, stbstb.

Igazából rengeteg dolog érdekelne, nagyon ismeretlen terület ez számomra, ami eléggé megijeszt. 🥺

Hová fordulhatnék ezügyben? Menjek el másik orvoshoz, esetleg szűrővizsgálatokra? Melyik szakterületen? Kaptam HPV elleni védőoltást 5-10 éve, kérhetek most is, a fertőzöttség alatt vagy csak utána? Hogy működik ilyenkor egy párkapcsolat? Nem vagyok az a nagy pasi cserélgető fajta, egy sráccal voltam eddig “együtt” egy éve néhányszor, de pont most, mielőtt kiderült ez az egész, megismertem valakit… engedjem el? Vagy mondjam el neki és működhet? De csak két hete beszélgetünk online (Tinder-kapcsolat). Az előző sráccal is beszélnem kellene? Szóval igen, lényegében tanácsot szeretnék kérni, mert teljesen el vagyok veszve…

Alapból is van egy psoriasis nevű bőrbetegségem, nagyon el vagyok keseredve, hogy ennyire mínuszos vagyok… Elkeseredtem és mostmár félek is.


Hálás lennék, ha tudnátok segítő tanácsot adni, esetleg tapasztalatokat mondani.



2023. márc. 26. 13:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!