Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használta már walaki az...

Használta már walaki az alábbi sajátmárkás betétek valamelyikét?

Figyelt kérdés

Satessa (Aldi), Siempre (Lidl), Be she (penny)


Azért kérdezem mert szoktam látni, hogy olcsóbbak mint a nagy márkák, de mielőtt vennék belőle megérdeklődném kinek mi a tapasztalata és melyikkel.


Tehát a kérdés h próbálta valaki már a fenti eü.betétek valamelyikét? Mi volt a tapasztalat?



2023. márc. 26. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
A Pennyset használom, nincs vele semmi problémám.
2023. márc. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

A tescós Pro Formula az egyik legjobb.

Persze, csak ha saját márkásat keresel, és nem csak a németek érdekelnek.

2023. márc. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Betétből bármelyik saját márkásat megveszem, mert ált. jók.


Tamponból viszont csakis ob, mert abból a saját márkások 95%-a átereszt :(, hiába super vagy night.

2023. márc. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Lidl-ét használom - betétet és tampont is. Nekem teljesen ok és töredéke a márkás termékeknek, pláne az OB tamponhoz viszonyítva.
2023. márc. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Be she-t vettem már, igaz, nem itthon, lehet, itt más a minősége. De nagyon meg voltam vele elégedve, kényelmes, illatmentes, nem agyon műanyagozott volt.
2023. ápr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!