Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lennek vagy rakos?

Terhes lennek vagy rakos?

Figyelt kérdés
Febr 28 an jott meg legutobb es azota mar a hetvegen ujra meg kellett vna jonnie de nem jott fajdogal. Hasm de meg nem olyan eros gorcsokkel a baratommal csak pettingelunk ruhaba (bugyi,gatya) neha az ijjaval elegit ki en a szammal miert keshet vajon ?
2023. márc. 27. 15:44
 1/8 anonim válasza:
100%
Nyuszifül. Ha meg sem dugtak, nem lehetsz terhes. De nem jelenti hogy rákos vagy. Akármi lehet, még fiatalka vagy.
2023. márc. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De miből hoztad össze pont ezt a két lehetséges magyarázatot? 😂😂😂 Egyik sem valószínű.
2023. márc. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
81%
A 15 éves kislányok menszesze még rendszertelen.
2023. márc. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Egyik sem, de te leszopod a barátodat ő meg cserébe megpiszkál egy kicsit az ujjával? Milyen férfi az ilyen? Én szégyellném magam a helyében.
2023. márc. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért késik, mert még fiatal vagy és nem jön meg pontosan minden hónapban. Ettől nem lehetsz terhes.
2023. márc. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
19eves vagyok az fiatal?
2023. márc. 27. 16:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap mar kerdezted, nem volt eleg? Mit akarsz meg? Kaptal valaszokat boven.


Kesni barmitol keshet. Ha nem szexelsz, nem lehetsz terhes. Bar ennyi esszel neked meg jo sokaig pettingelni se kene, egyszeruen tul fiatal vagy meg hozza.

2023. márc. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

"neha az ijjaval elegit ki"

T. Vilmosnak hívják?😂



Ok, tudom, az íj, de akkor is😅🤣

2023. márc. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!