Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Égő érzés menstruáció alatt?

Égő érzés menstruáció alatt?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek, van valakinek tapasztalata menstruáció alatt jelentkező égő érzéssel? Nem a hüvelyemben belül csíp és éget, hanem inkább a bemenetnél. Volt már felfázásom és gombám is, de ez egyikre sem hasonlít, mert a menstruáció után mindig elmúlik. Betét allergiára tippeltem, vagy hogy nagyon érzékeny vagyok és kidörzsöli, mert mindig kicsit piros is. Akinek van ez a probléma, hogy kezelitek?:( már vettem Naturella hipoallergen betétet, de ugyan úgy fennáll a gond. Esetleg bevált márka, vagy tipp mi lehet ez? Szűz vagyok, így nem szexhez van köze. Köszi!

2023. márc. 28. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Lehet a betéttől. Nekem csak a pamutos Libresse vált be, természetesen illatmentes. És cseréld sűrűn. Ha teheted, tiszta vízzel mosakodj is meg olyankor, aztán töröld szárazra magad jól. És krémet is használhatsz, nekem a kisbabáknak szánt popsikrémek jöttek be erre.
2023. márc. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ, kipróbálom!:) lehet pont ez lehetett a gond, hogy ma nem tudtam sajnos annyira sűrűn cserélni egy rendezvény miatt.
2023. márc. 28. 22:55
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

Nekem is szokott olyankor egni de en tampont használok tehat nalam a betet allergia kiesik.

De en se tudom mi lehet ez

2023. márc. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nőgyógyász se tudott rá mit mondani egyébként.. :/ gondolom akkor alkati.. mindenesetre reménykedek, hogy ezesetben sem felfázás, “csak” allergia
2023. márc. 28. 23:01
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
A felfázás nem a hüvelybemenetet érintené, hanem a húgycsövet.
2023. márc. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Van egy kis vizelési ingerem is, de ez is rendszeresen van menstruációnál, néha nehéz megkülönböztetni :/
2023. márc. 28. 23:29
 7/9 anonim ***** válasza:
8%

Vszeg a nem megfelelő csere miatt.


Ha nem bírod a betétet, akkor cserélj 3 óránként akkor is, ha még nem is kéne.

2023. márc. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! Mára már szinte elmúlt a menzeszem, és vele együtt az égő érzés is csökkent
2023. márc. 29. 17:32
 9/9 anonim ***** válasza:
27%

Kérdés, hogy ez hanyadik menzeszed, és eddig milyen betétet használtál? Korábban is volt ebből gond, vagy csak most a legutóbbi menzeszenél?

Vannak akik allergiásak az illatosított betétekre, vagy éppen a műanyag hatásúakra. Ebből a szempontból a Libresse betétek jók, azok illatmentesek, és kényelmes felületűek.

Ha pedig minden eü.betétnél fennáll a probléma, akkor marad az az opció, hogy kipróbálod a tampont, kelyhet, mosható mensi bugyit, és átállsz ezek valamelyikére.

2023. ápr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!