Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzasgatlo mellett vérzés?

Fogamzasgatlo mellett vérzés?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 1,5 évig szedtem fogamzasgatlot majd oktoberben úgy dontottem hogy szunetet tartok, most marciusban kezdtem el ismet, viszont a 3. hétben amikor ugye meg szedem a gyogyszert, nagy mennyiségű verzes jött elo, és nagyon eros fájdalmaim voltam, mindenki mondta hogy szedjem tovabb, szedtem is, azonban a verzes és a fajdalom nem mulik el mai napig sem, a szunetem 4. napjan vagyok de vagy 1,5 hete tart a verzes, azert nem ertem ezt az egeszet mert amugy eddig sosem gorcsolt ennyire a hasam most meg sirni tudnek a fajdalomtol és sosem volt meg eddig 2napnal tovabb es ilyen nagy mennyisegu verzesre se volt pelda :(( ez normalis? mindenki mondja hogy első levelnel/honapban teljesen normalis de nem ertem hogy most hogyhogy ekkora fajdalmam van, van már idopontom nogyogyaszhoz, csak addig is szeretnek tájékozódni hatha valaki volt már hasonlo helyzetben😢 amikor tavaly kezdtem el legelőször semmi hasonlo nem volt nekem, koszonom annak aki elolvasta:)) 19/L

2023. márc. 30. 00:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Ciszta gyanús. De elképzelhetető, hogy most el is múlik majd a vérzéssel. Akkor nem is fogják látni az ultrahangon. De remélhetőleg ennyi volt és nem tér vissza. Ez az optimista eset
2023. márc. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!