Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mensi. Lányok, segítetek?

Mensi. Lányok, segítetek?

Figyelt kérdés
A múlt hónapban jött meg elsőre, lejárt már több mint 1 hete a 28 nap. Normális ha ennyit késik?

2023. márc. 30. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi. Teljesen normális, sőt az lenne a furcsább, ha a 2. pontosan 28 napra lenne.

Ilyenkor még az is normális, ha hónapokig nincs masodik. Még ha fél év múlva lesz a 2. az is belefér.

Ezen ne aggódj egy kicsit sem.

2023. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt hogy eleinte teljesen ki is maradt egy hónap, teljesen rendszertelen volt a ciklus. Az elején ne számíts arra hogy minden hónap ugyanazon napján fog megjönni, ezt szerintem a nők nagyon nagy része egész életében nem tapasztalja, pár napos de akár 1-2 hetes csúszások még a teljesen egészséges nőknél is előfordulnak.

Ne aggódj, nincs baj

2023. márc. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha évek múlva is nagy csúszások vannak, nagy mennyiségben vérzel, nagyon sokáig kimarad vagy nagyon sokáig vérzik, az a baj. Most még ez teljesen normális, be fog állni tökéletesen.

Ajánlani tudom, hogy olvass utána egy kicsit a témának, életed nagy részét végig fogja kísérni a menstruáció és nem árt ha időben felismered a valódi problémát.

2023. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat, igazán kedves, tényleg köszönöm❤🤗
2023. márc. 31. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!