Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vizelési inger?

Vizelési inger?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tudom, elsősorban orvoshoz kellene fordulnom de nődokihoz csak egy hét múlva megyek.

Ha lehajolok vagy ha kényelmetlenül ülök esetleg hirtelen mozdulok akkor vizelési ingerem lesz. De ahogy felegyenesedek, vagy pozíciót váltok semmi.. nem kell pisilnem..

Ez mitől lehet? Nagyon kellemetlen.



2023. márc. 31. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy, mióta van ez?
2023. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
24 vagyok, egy jó pár napja jelentkezett ez tünet.. talán mikor megjött a menstruációm
2023. márc. 31. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, épp ahhoz köthető. Vagy esetleg történt valami, ami a háttérben meghúzódik?
2023. márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz pontosan?
2023. márc. 31. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:
betegség, egyebek
2023. márc. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát utóbbi időben sokan betegeskedtem, megfázás, torokfájas. Volt hüvelyfertőzésem is, arra szedtem antibiotikumot. Ezek voltak az elmúlt 1 hónapban. Remélem nincs semmi komoly bajom, csak ez most eléggé zavar, főleg edzést közben.
2023. márc. 31. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!