Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba kezelése után...

Hüvelygomba kezelése után mikor várható javulás a külső nemi szerven?

Figyelt kérdés
Nincs folyás viszont ég és viszket is minimálisan plusz sérült a bőr is...Canesten krémmel kenem nem tudom mikor kéne hatnia.
2023. ápr. 1. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Hányszor kened naponta? Végig csináltad a belső kezelést? Hány napos volt? Orvos írta ki? Használtál huvelyflóra helyreállítót utána? Nálam bevált a szódabikarbónás/sós/kamilla teás fürdő vált be kiegészítésként.
2023. ápr. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kétszer kentem munka miatt csak így tudtam megoldani meg este fürdés után. Egy napos kezelést csináltam még szerdán este. Lactofeel hüvelygélt próbáltam használni de brutálisan csípett úgyhogy egyelőre hanyagolom amíg nem jön rendbe külsőleg. Ezért is kérdeztem mennyi idő kell neki.
2023. ápr. 1. 09:35
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Lehet az a probléma, hogy állandóan krémezve volt. Én is próbáltam az első napokban és kikezdte a bőrt. Váltottam arra, hogy napi egy krémezés este, fürdés után, azóta jobban van külsőleg is.

Az egy napos kezelés nem a legjobb. Nekem pont most múlt el. A saját fejem után csináltam egy Canesten unos kezelést, semmit nem használt, a folyás ugyan abbamaradt, de csípett, éget, viszketett. Doki írt ki egy 6 naposra utána. Azóta rendben vagyok.

2023. ápr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg sajnos nincs lehetőségem elmenni dokihoz ha nem javul akkor nyilván kénytelen leszek de most megpróbálkozok a vagisan krémmel is hátha tényleg már csak külsőleg van jelen a probléma. Ha nem akkor az napokom belül ki fog derülni. Nem tudom egyébként erről a termékről van e valakinek véleménye?
2023. ápr. 1. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!