Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez szerintetek mégis mi a...

Ez szerintetek mégis mi a fene lehet?

Figyelt kérdés

Ma napközben észrevettem, hogy kicsit ég a nemiszervem, vagy csak vmi irritálja, azt hittem hogy a bugyim áll úgy, hogy rossz érzés, de mikor hazajöttem és elmentem pisilni, láttam, hogy valami véres váladék folyt ki belőlem, és még mindig égetett, néha picit viszketett, most fürdés után megnéztem, hogy mivan, és a belső szeméremajkam teljesen be van dagadva és tiszta vörös. Egyértelmű, hogy elmegyek nőgyógyászhoz, de vkinek volt már ilyenje, esetleg tudja, hogy miez? És veszélyes? Nagyon meg vagyok ijedve

18/L


2010. okt. 7. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ne rémisztgesd magad semmivel, majd az orvos mond valamit
2010. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Valószínűleg hüvelygomba, vagy valami fertőzés amit nyilvános wc-ben vagy nem eléggé steril helyen könnyen össze lehet szedni pl uszoda stb. Fordulj nőgyógyászhoz minél előbb, már csak azért is, hogy írjon ki valamit ami enyhíti a kellemetlen tüneteket, és megszünteti azokat. Valószínű, hogy hüvelykúpot ajánl majd és krémet.
2010. okt. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen hugyúti vagy/és hüvelyi bakteriális fertőzés. Kapni fogsz rá valamilyen antibiotikumos kezelést, ha gomba is van mellette, akkor az ellen is. De szerintem ez biztos, hogy nem gomba lesz. Majd az orvos megvizsgál, ragaszkodj ahhóz, hogy küldje el a kenetet a laborba és vizsgáltassa ki minden fertőzésre, mielőtt gyógyszert ír föl.
2010. okt. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jaj dejó én már mindent elképzeltem h ez mi lehet, szerencsére akkor azért nem annyira komolyan mint ahogy én gondoltam. köszönöm a tanácsokat, kedden megyek.
2010. okt. 8. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!