Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mégis mi a fene baja van az...

Mégis mi a fene baja van az embereknek a modellekkel?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, NEM ZIMÁNY LINDA FÉLE AKTMODELLEKRŐL BESZÉLEK.Hanem a Mihalik Enikő, Palvin Barbara féle igazi modellektől.


---------------


Nem értem, hogy miért van ilyen sok negativ érzés a modellekkel szemben, miért baj az, ha valakinek ez az álma?Attól még tanulhat, járhat egyetemre később, de ha már megadatik neki, hogy magas, modellalkatu, arca is rendben van, van esélye,akkor miért ne csinálhatná?

Mindenkinek egyetlen élete van, miért ne vállalná be?Rengeteg országba eljuthat, nyelveket tanulhat, érdekes embereket ismerhet meg, és még jól is keres.Tisztában vagyok a szakma másik oldalával is, de most nem erről van szó.

Minkenki azt mondja, hogy azért nem szeretik, mert ne a testükkel keressék a pénzt.Na de kérdem én, akkor mi van azokkal akik a megasztárba vagy xfactorba jelentkezik?Mi van a szinészekkel?Mi van a sportolokkal, ők se dolgoznak, csak a "hobbijukat" űzik.Focisták miért keresnek milliókat?

Vagy hogy még jobbat mondjak, ott a valóvilág.Százezrek rajonganak Alekoszért, pedig mit tett le az asztalra?

Mi a véleményetek?


2011. júl. 3. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Az Alkoszfélék se érdemlik meg.

Ez a bajom velük. Irreális összegekben játszanak, az egész úgy nevetséges, ahogy van.

2011. júl. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen csak általánosítanak az emberek. Van egy elterjedt sztereotípia a modellekről,és azt gondolják ez igaz mindre. Ugyan úgy mint hogy a kopasz kigyúrt az bűnöző és bunkó,a szőke nő buta stb. Nem kell ezzel foglalkozni,aki egy kicsit is intelligensebb az tudja,hogy nem kell általánosítani.


26/N

2011. júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
féltékenyek az emberek,mert vagy nem így néznek ki..vagy nekik nem jött össze az élet...:) szerintem megdolgoznak a pénzükért..nagyon sok mindenről le kell mondaniuk
2011. júl. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nmtudom h miért,de van egy előítélet.talán az,hogy minden modell ott végzi mind zimány linda.


ellenben énis szeretnék modellkedni,de hangsúlyozom,modell szeretnék lenni nm k*rva.


és persze a modellkedés csak hobbi szinten.

2011. júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Az emberek baja valószínűleg az, hogy Ők nem tettek semmit azért, hogy úgy nézzenek ki, ahogy kinéznek. Szépnek születtek, fizikai munkát nem végeznek, mégis aránytalanul sokat kapnak. Szerintem akkor lenne oké a dolog, ha kicsit kevesebbet kapnának, persze nem csak Ők, hanem politikusok, TV-sek (értsd: Alekosz)... A zenészek pedig szerintem igenis végeznek valamennyi fizikai munkát, hiszen például nem semmi végigjátszani egy koncertet hangszerrel.
2011. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Irigyek.

Zimány és Bódy Sz. sem igazi modell, hanem fotómodell...


Aki tényleg modell, az Mihalik Enikő, Abbey Lee, Naomi Campbell stb.

2011. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem ellenszenvesek a modellek az,hogy igen ronda ruhákat képesek felvenni,tele vannak sminkkel,evészavaraik vannak :S

20 cmes tűsarkúkat vesznek fel meg nekem nem jó nézni ahogy ott riszálnak :S


Ui. Alekoszt én útálom...


14L

2011. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

13:32

Nem a modellek választják meg a ruháikat, meg a sminkjüket..

2011. júl. 3. 13:39
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem meg igenis nagyon nagy munka a modellkedés..én csak egy-másfél orát szántam egy képsorozatra meg a pózolásra, de iszonyatosan fáradt lettem tőle...az más dolog, hogy a világnak lényegében nincs szüksége a divatra, a divatfotokra és a modellkre..mert mondhatjuk, hogy érdemi munkát nem végeznek, legalábbis nem olyat, mint pl egy szociális munkás...de nem is kell...mindenki csinálja azt, amihez ért, amit szeret...és ha ez a modellkedés, nincs ezzel semmi baj:) mert a szép minden ember lelkének jót tesz:) kivéve ha irigy az illető...:):):)

22L

2011. júl. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!