Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normalis, hogy nem érzek...

Normalis, hogy nem érzek semmit menzeszkor?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és mikor megvan nem érzek semmit, sokszor el is felejtem, hogy megvan, csak mikor pisilni megyek veszem észre. Más lányoknak pedig fáj a hasuk, görcsölnek, nem tudnak aludni, hanynak, elájulnak... Nekem ezek nincsenek. Ugye ez nem baj???

2023. ápr. 2. 16:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Dehogyis sőt az a jó ha nem érzel semmit!
2023. ápr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem baj, hidd el ez sokkal jobb mint a felsorolt tűnetek
2023. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Mázlista!
2023. ápr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Sssaszem ***** válasza:
89%
Örülj annak, hogy nincsenek görcseid, szerencsének mondhatod magad. Míg nekem sokka több gondom van nekem, mint neked. Bárcsak a helyedben lennék!
2023. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Sssaszem ***** válasza:
85%
Örülj annak, hogy nincsenek görcseid, szerencsének mondhatod magad. Míg nekem sokkal több gondom van nekem, mint neked. Bárcsak a helyedben lennék!
2023. ápr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
Nekem van h nagyon gorcsol van h alig
2023. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Sssaszem ***** válasza:
28%
Kedves 6-os, az nem jó a görcs.
2023. ápr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%
Alapvetően az az egészséges, hogyha nincsnek erős görcsök, nekem sem szokott fájni vagy csak néha picit. Általában hormonháztartási zavarok miatt jelentkeznek a kellemetlen tünetek a vérzés előtt/közben, a menstuáció enyhe fájdalmakkal járhat, de ez normális esetben nem kéne elviselhetetlen legyen.
2023. ápr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%

Az az egészséges, amikor nincs görcs.

PMS okozhat ilyesmi tünetet, de azért akinek rendszeres és komoly fájdalmai vannak, az forduljon nőgyógyászhoz.

2023. ápr. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%
Örülj neki. Sokáig nekem sem volt, aztán elkezdődött a görcsölés, puffadás, hasmenés. 😭 Elvileg minden rendben. Néztek PM-t, hormonlabort, 3 nőgyógyásznál voltam, endokrinológusnál..
2023. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!