Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzeszkor normális, ha ég és...

Menzeszkor normális, ha ég és viszket a bimbóm?

Figyelt kérdés
Már bekentem, de így is ég, és feszül, de nyomásra nem érzékeny. Sosem volt még ilyen, ma reggel jött meg, és azóta tart.
2016. jan. 22. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen elő szokott fordulni, nem hiszem, hogy bármi problémát is jelentene. Ha a következő vérzéseidnél is zavaró lesz, a legközelebbi vizsgálat alkalmával beszéld meg a nőgyógyászoddal.

Vigyázz, mivel kened, mert a testápolók tovább irritálhatják az érzékeny bőrt. Körömvirág-krémmel, shea-vajjal, vagy olívaolajjal kend, ha muszáj.

2016. jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Körömvirágkrémmel kentem, de az is csak kicsit segített, másfél hét múlva megyek az orvoshoz, majd megbeszélem vele, csak fura, mert itt vagyok 22 éves, és még soha nem volt ilyen...
2016. jan. 22. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!