Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális menzeszkor?

Ez normális menzeszkor?

Figyelt kérdés
Ma reggel amikor készítettem a reggelimet, hirtelen elkezdtem szédülni és lassan elkezdett behomályosodni minden. Később ez sokkal roszabb lett úgyhogy ledőltem az ágyba, az is lehet hogy már elájultam. Utána pár percig olyan hányingerem volt hogy azt hittem ott kiteszem a taccsot. Tegnap este és ma reggel nagyon sok volt a vérzésem. Szeptemberbe jött meg szoval nem volt még olyan sokszor de ezalatt a menzesz alatt szerintem több vért vesztettem mint összesen az eddigiek alatt. Ez normális?

2019. máj. 1. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, beszélj erről a háziorvosoddal!
2019. máj. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
A hányinger normalis lenne de ilyen durva szédüléssel beszélj anyukáddal és keressetek egy nőgyógyászt, ha tényleg sok ver távozik akkor az problema es jobb minél előbb elejét venni ennek.
2019. máj. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előfordulhat és normális. Nem ettél, a vércukrod a béka segge alatt volt. Ha többször nem fordul elő akkor nincs baj.
2019. máj. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!