Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellráktol meglehet halni? no...

Mellráktol meglehet halni? normális válaszokat Kérek!

Figyelt kérdés

Pl ha nm megyek el orvoshoz vele és nagyon sokáig halasztom (melleimet nm engedném levágni ha rákos lennék)


(Csak mondom nmvagyok rákos csak elképzeltem milyen lenne ha mégis az lennék)

Meghalnék egy Időután?



2023. ápr. 4. 12:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nm értem én most regisztráltam az oldalra és tettem fel egy kérdést amit küldtél linket azt nem én tettem fel én nem szórakozok ilyen dolgokkal mert ez nm vicces egyáltalán! egyépként meg az intim részhez Is hozzá tartozik a mell!

ezért raktam oda kulcsszónak az intim részt Is!

sajnos vannak olyan emberek akik ezeket a dolgokat viccnek veszik,de ezen nmtudunk változtatni!

én szerencsére komolyan veszem az ilyen dolgokat!

ne feltételezzen rólam senki semmit!Köszönöm!

Remélem érthetően elmagyaráztam!

2023. ápr. 4. 15:09
 12/18 anonim ***** válasza:
94%

#11 Hiába tagadod, az írás stílusból egyből lejön, hogy az is a te kérdésed.


Pl több helyen az "i" betűt naggyal írod ami feltűnő a linkelt kérdés alatt és ez alatt a kérdés alatt is.

2023. ápr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Te tudod mit hiszel!

Én tudom hogy azt nm én írtam ki!

Úgy hogy tökmind1

2023. ápr. 4. 15:23
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért egy elhanyagolt mellrák nem annyira szép dolog ám.


Én láttam olyan 40 körüli nőt, aki titkolta. Egy csecsemőfejnyi méretű, szétrophadt tumor volt a melle helyén, 2 km-ről bűzlött szerencsétlen. Plusz csontáttétje volt, ami miatt lebénultak az alsó végtagjai.

Hát, tényleg sokkal rosszabbul járt volna, ha "levágják a mellét" úgy, hogy egyébként már tök jó protézisek léteznek...

2023. ápr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Durva mik léteznek :(
2023. ápr. 4. 18:05
 16/18 anonim ***** válasza:

"Én tudom hogy azt nm én írtam ki!"


Nm ht.


Idétlen.

2023. ápr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kérdező,

minden rák halálos, ha nem kezelik.

Mellrákban Mo-on évente kb. 2000 nő hal meg.


A mellet nem "levágják", hanem eltávolítják, amputálják, ha szükséges, de nem mindenkinél szükséges, és később helyreállítható, pótolható. Az élet viszont nem pótolható, tehát ha a masztektómia (eltávolítás) az orvosi javaslat, akkor azt nem véletlenül javasolják. A kezelés valójában ennél sokkal bonyolultabb és összetettebb.

2023. ápr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A nagymamám abban halt meg mikor kicsi voltam
2023. ápr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!