Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezhet hogy korábban van az...

Létezhet hogy korábban van az ovulációm mint kellene? Másnak is egyértelműek a tünetei ilyenkor?

Figyelt kérdés

28 naposak voltak a ciklusaim, +-1 nap, inkább egy nappal korábban jött meg ha volt velem valami. ! Tavaly ősszel kicsit megzavarodhatott a rendszer, mert 3-4 hónapon keresztül 4 nappal jött meg hamarabb. Most azt hiszem visszaállt a régi rendszerre, februári mensim már 28 napra, a márciusi 27 napra jött meg.

Viszont észrevettem, (ezt az utóbbi időszakban figyelem) hogy ilyen nyálkás, ragacsos a folyásom, ez eltart kb 2-3 napig, de nem a félidőnél hanem kicsit hamarabb. Legutóbb márc 24-én jött meg, és ez a folyás ápr 2-3-4-én volt. Néhány hónapja figyelem már, és azt vettem észre hogy kicsit korábban van mint a ciklusom közepe.


Valaki másnál is így működik a rendszer? :)

Jól tudom hogy ez a folyás típus az ovu/peteérés egyértelmű jele?


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



2023. ápr. 6. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Kicsit korábban is kell lennie, mert ezek ovulációt előrejelző tünetek. Akkor történik meg ténylegesen a tűszőrepedés, mikor elmúltak. (A testhő pár tized/fél fokkal való megemelkedése pedig ovuláció utáni tünet. A kettő alapján utólag tudod meg, hogy mikor volt. )
2023. ápr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
És ha nem esik le a hő amikor meg kéne jönnie valószínűleg baba van a dologban! Szerencsés vagy, hogy ilyen tű pontos neked:)
2023. ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Lehetséges igazából az ovulácio az 1 nap de elotte utana is van olyan durvabb folyas lehet h nem volt előbb csak a folyasod jott jobban
2023. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!