Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális a vérzés?

Normális a vérzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Csütörtökön voltam nőgyógyásznál, rákszűrést csináltatni. Az orvos megnyugtatott, hogy jelen pillanatban nem lát komolyabb bajt, a szűrés eredménye pedig 2 hét mire megjön..

Viszont azóta vérzek, nem kicsit hanem nagyon. Ma reggelre úgy ébredtem, hogy átáztam betéttel, tamponnal. Szóval tényleg durván sok a vérzés (menzeszkor soha nincs ilyen sok vérzésem) a hasam fáj, gyengusz vagyok pont úgy érzem magam, mint amikor megvan. Viszont lehetetlen, hogy ez havi vérzés legyen, mert 1 hete volt meg, gyógyszert szedek ezért mindig időben jön meg.



2023. ápr. 8. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Hat persze hogy nem normális a verzes!

Csak gondold vegig hogy mi tortent. Egy abnormalis verzes kezdodik, pont azutan, hogy intim modon erintkezel, olyan szemellyel (vagy szemelyekkel) akik oltast (vagy oltasokat) kaptak az utobbi par napban (vagy par heten).

2023. ápr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Még ha "durvábban" is vizsgál meg akkor sem normális ilyen jellegű vérzés. Esetleg 1-2 csepp de az is a vizsgálat napján. Én elmennék egy orvoshoz...
2023. ápr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi!
2023. ápr. 10. 15:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Az 1-es vagyok.

Butasagokat beszeltek, gyerekek. Tudtok angolul? Itt van ket video; ket orvos magyarazza el, hogy mi a VEDLES (shedding), es hogy a vedles miatt indult el a VERZESED (bleeding).

[link]

[link]

2023. ápr. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!