Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jön meg ilyen gyakran,...

Miért jön meg ilyen gyakran, miért nem normális a menstruációm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem elég komplikált a problémám, ugyanis a multkori menstruációs vérzésem óta kicsit zavarban van a testem. Elősször is, nálam általában 29-30 napra jön a mensi, 2-3 napig tart és egyáltalán nem fáj. Ezzel nem is volt gond, mert mindig így volt és minden rendben volt velem. Na most. A legutolsó vérzésnek január 4-én kellett volna jönnie, de ez 7én történt meg(igen 30 nappal számolom), aztán 2-3 napig alig jött valami, de azt hittem elmúlik. Ennek ellenére piszokul fájt is. Ezután viszont beindult a vérzés, ami több mint egy hétig tartott. Magyarul összesen 11 napig volt meg. Nemrég ment el, erre tegnap ismét visszajött. Most ezúttal barnás, és sokkal ragadósabb, szinte nem is véres állagú. Nagyon aggaszt, mert érzem hogy ez így nem oké, de nőgyógyászhoz nem merek menni, mert nem tudom hogy mi a menete, és fizetni kell-e vagy hogy van ez. 19 éves vagyok, még gimis, és fogalmam sincs hogy hova kéne menni, vagy egyáltalán kell-e fizetni.

Valakivel fordult már elő ilyen, vagy nőgyógyásznál hogy mennek a dolgok?

Esetleg az idegesség teheti? Mert már olyanról is hallottam.



2023. jan. 23. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Párod van? Nemi életet élsz?
2023. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van barátom, de oda figyelünk, a terhesség szóba sem jöhetne.
2023. jan. 23. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Pedig nőgyógyászhoz menj el. Előtte csinálhatsz egy tesztet is, de ez szerintem más lesz. Ijesztgetni nem akarlak, sima hormon háztartás felborulás is lehet stressz, túlzott sport stb miatt, de akár ciszta is.
2023. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Akár lehet az idegességtől is, de én inkább elmennék nőgyógyászhoz, van TB támogatott nőgyógyász is. Esetleg anyukád vagy egy női rokonod, vagy egy barátnőd nem tud tanácsot adni ebben, hogy melyik nőgyógyászt ajánlja?
2023. jan. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Hormonzavarod lehet
2023. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
22%
De a hormonokhoz meg annyit, meg fiatal vagy, meg nem indult be rendesen. Ezzel egyutt nogyogyasz.
2023. jan. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!