Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány db betétet/tampont...

Hány db betétet/tampont tartotok magatoknál amikor nem vagytok otthon és a táskában hova teszitek?

Figyelt kérdés

Ki, hogy tárolja "házon kívül" a tampont, betétet?

Mennyi szokott nálatok lenni általában?



2023. ápr. 10. 20:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

3-4 tampon, 5-6 betét

Neszeszerben van minden használt méretből egy, így csak azt pakolom be egyik táskából a másikba.

2023. ápr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%

Amikor nincs meg, akkor 1 betét van nálam (lassan indul be, igazából az első napon egy tisztaságival is elvagyok, de azért a biztonság kedvéért van).

Amikor megvan, akkor 2-3, bár a legerősebb napjaimon is napi 2 betét elég, napközben egyszer cserélek.

A táskámban tartom, kis neszesszerben.

2023. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
87%
12 mázlista vagy. Bár nekem lenne ennyire kevés vérzésem...
2023. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13

Igen, ilyen téren szerencsésnek mondhatom magam. Bár még változhat, ugyanis csak 16 éves vagyok (4 éves menstruálok), de szinte az összes női rokonomnak ilyen kevés van, szóval abban bízom, hogy ez így is marad. :)


Neked pedig kitartást! :)

2023. ápr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

4 éve*


Előző voltam.

2023. ápr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!