Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok! Otthon saját magatokna...

Lányok! Otthon saját magatoknak szőkítettétek már ki a hosszú hajatokat? Mennyire tört a vége utána? Nagyon károsodott?

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Magamnak nem, de a barátnőm csinálta. Nem fodrász, de többször is szőkített már otthon, szóval szépen megcsinálta. De ez a hajadtól is függ, hogy mennyit bír. Az enyém nem túl erős, szóval eléggé tönkrement, de vettem hajpakolást szőkített hajra, azt használtam, és annyira nem töredezett, mint vártam.
2013. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Évek óta magamnak csinálom,majdnem derékig ér a hajam.

De erős nagyon,így nem töredezik el igazán,és úgy csinálom,hogy kiszőkitem,utána 2-3 alkalommal csak szőke festékkel festem,nem szőkitőporral.Szóval évente kb 3x van szőkitve rendesen.


De hajtól függ mennyire birja,akinek gyenge a haja,azé eltörik fodrásznál is,akié birja,azé birja otthon is.

2013. jún. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem volt korábban vörös hajam is, meg barna is, attól szeretnék megválni, és szőke lenni. Egyszeri alkalom elég lenne a szőkítésre, mert a festék igencsak kikopott, de sajnálnám ha tönkremenne a hajam. Így is törik. A fodrászokban sem bízom, volt már sajnos olyan, hogy leégették a hajam a festékkel... Van egy kímélőbb szőkítő por, majd azt használom, hátha. :) Hajat sokat festek, de szőkíteni a sajátomat még ilyen komolyan nem csináltam.
2013. jún. 8. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!