Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen márkájú menstruációs...

Milyen márkájú menstruációs bugyit érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés
Még sosem használtam ilyet.

2023. ápr. 12. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
This is Redy, valamint a dm-es Jessa
2023. ápr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 qborka ***** válasza:
100%

Ha nagyon erős a vérzésed,a Jessa inkább csak megnyugtatásként jó. Nekem nagy betétek,rendes bugyi + Jessa mellett is átázott a pizsamám/ vastag nadrágom.


Egyéb márkát nem ismerek, mármint többször használhatót.


Nem rég fedeztem fel az Always zzz éjszakai bugyit. Ez ugyan eldobható,de erős mensimmel merek benne aludni, tényleg sokat felszív.

2023. ápr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én Yoni-t használok erős napokon kehellyel kombinálva, a gyengébb napokon magában. Szeretem, mert egész a gumiig hátul bélelve van, alvás közben sem ázol át vele, nekem biztonságérzést ad és kényelmes is. Véletlenszerűen választottam ezt a márkát, de nagyon szeretem, mert elég sok fazon elérhető és amellett, hogy hasznos, szerintem csinos darabok is vannak. A többihez képest talán picit olcsóbb is... Én más márkát nem próbáltam, nem tudom, hogy azok minőségileg jobbak-e.
2023. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!