Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációkor visszatarthatat...

Menstruációkor visszatarthatatlan hasmenés. Normális, hogy van ilyen?

Figyelt kérdés

Ma konkrétan sikerült be....

Ez mitől van? Csak vérzéskor. Kb olyan, mint a víz, és visszatarthatatlan. Minden előzetes görcs, inger nélkül jön. Persze görcsöl a hasam, de mensis görcs, a méhem fáj, nem pedig a beleim.


2023. ápr. 15. 16:07
 1/9 A kérdező kommentje:

Illetve valami ellene?

Én egy nagyon igényes nő vagyok és konkrétan már frusztrál, hogy akaratom ellenére rámjöhet ez és összecsinálhatom magamat. Ez már lelkileg is teljesen kikészít. Már sokszor majdnem becsináltam, de ma sikerült is. Komolyan már rettegek a menzesztől emitt. Ez amúgy egy fél éve van így.

2023. ápr. 15. 16:31
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Én úgy tudom, a menstruációs görcs hat a belekre is, és attól van. Sokan panaszkodnak hasmenésre menstruáció környékén, szóval ez normális. De nekem azért annyira nem durva, nem vagyok benne biztos, hogy a te eseted is normális. Konzultálj orvossal, hátha tudnak rá adni valamit.
2023. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is megy a hasam, hát ez van. A menzigörcsök hatással vannak a bélműködésre is, sz.al normális.
2023. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Ennyire szerintem nem normális.

Hol történt amúgy? Mennyire ment be? Felfogta a hasmenést a betét, vagy a bugyid is olyan lett?

2023. ápr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Szedj szén tablettát

Menj nőgyogyászhoz

2023. ápr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

Sürgősen orvoshoz, ha ilyen súlyos az inkontinenciád.

A menses alatt a hasmenés normális, de a visszartási képtelenség nem.

2023. ápr. 23. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs máskor visszatartási problémám. De ez konkrétan víz és csikar is mellé a hasad. Ezt szerintem nincs ember, aki tartani tudná.
2023. ápr. 23. 12:26
 8/9 kék pancake ***** válasza:
49%
Nekem is szokott akkor hasmenésem lenni. Ennyire durva azért nem volt. De olyan volt, hogy aznap nem mentem be dolgozni (otthon hamarabb elértem a wc-t).
2023. ápr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ismerős érzes :( tudnék mesélni :(
2023. okt. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!