Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mola terhesség után hányinger?

Mola terhesség után hányinger?

Figyelt kérdés

4 hónapja kapartak, mola terhességem volt. A műtét után egyszer küldtek hcg miatt vérvételre, akkor csökkent és többször nem is küldtek. 1 hónap múlva megjött rendesen, azóta sem állt helyre. A vérzésem nem élénk piros mint az előtt hanem sötét vörös-sötétbarna. Hetente egyszer nagyon hányingerem van…Fogok csinálni egy tesztet, nem-e jelen van a hormon a szervezetemben újra.

Kértem időpontot dokihoz de fél év múlva kaptam, hiába mondtam hogy minél előbb szeretnék.

Addig is, a hányinger rossz jel? Kinek hogy zajlott a mola utáni pár hónap? Kellett újra kaparni, vagy kemoterápia?


2023. ápr. 16. 04:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A mola terhesség elég ritka, nem hiszem, hogy nagyon tolongani fognak a saját tapasztalatból eredő válaszok. Viszont az egyáltalán nem normális, hogy egyetlen HCG mérés történt az eset óta. Protokoll szerint addig kell mérni, míg a nem terhes értéknek megfelelőre csökken, majd attól függően, hogy komplett vagy inkomplett mola terhesség volt, további 1, ill. 3 hónapig hetente kell ismélni.

Mindenképp keress fel orvost, mert ez így nagyon nem oké.

2023. ápr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2023. ápr. 16. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!