Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakivel történt hasonló?...

Valakivel történt hasonló? Terhesség szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés
Pontosan jött meg a menstuaciom, ugyan olyan hosszú volt és erősségu is mint szokott, viszont óriási darabok és sokkal fájdalmasabb volt, azóta folyamatos hányingerem van hiába múlt már el a menstuaciom, nem tudom eldönteni hogy kellene e gyanakodni Terhessegre, az is eszembe jutott hogy vetélés volt mivel tényleg nagy darabok voltak a vérben, más jelem nincs, mell fajdalmam is elmúlt mikor megjött szokásos módon de aggaszt ez a sok hirtelen rám törő hányinger, sokat vagyok ideges is mostanában, veletek volt hasonló? Valami tipp? Előre is köszönöm : )

2022. aug. 20. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Valószínű tisztultál, nem mindig egyforma a menzesz🤷🏻‍♀️

Nekem is volt mikor világosabb volt amikor sötétebb, sűrűbb, darabos, híg..

Nem hiszem hogy gond van illetve azt se hogy terhes vagy.

Nem kizárt ha védekezés nélkül volt szex, hogy valami elkezdődött de nem tudott megmaradni így távozott.

( nekem is volt ilyen, pozitív teszt utána 6 nappal hasonlóképp távozott, de nekem nagyon erős fájdalmaim voltak 2 napig alig éltem illetve a fejem annyira fájt, hogy a szemem alig bírtam kinyitni..)

Ha egyéb tüneted nincs (alhasi fájdalom stb, és menzesz is szokásos volt ezt leszámítva) akkor nincs gond.

Szerintem:)

2022. aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ellőhetsz egy tesztet, ha negatív, akkor nem vagy és voltál terhes, ugyanis a teszt a HCG-re reagál, ami a hányingert okozza. A darabos menstruáció normális, ha nem túl nagy darabok, hanem pénzérme nagyság.

Szerintem bajod van, és inkább ez indukálja a rosszulléteket, semmi köze terhességhez, menstruációhoz!

2022. aug. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, nekem különben is nagyon fájdalmas menstruációm van, ez most sem volt másképp, sokszor már a padlón fekszem annyira, csak furcsaltam ezeket a nagy darabokat benne illetve hogy azóta folyamatos hányingerem van, most van ovum…folyasom normális, de valahogy ez a hányinger azóta mióta megjött megmaradt, talán egyre sűrűbb is
2022. aug. 20. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Ohh velem volt nem egyszer ès hànytam is arra màr ràjöttem hogy a menstruàcio mindig màs
2022. aug. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!