Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/nők! Lehetséges hogy...

Lányok/nők! Lehetséges hogy ovuláció során több napig enyhe hőemelkedésem van?

Figyelt kérdés
Már 3. Napja van hőemelkedésem és éppen ovulációs szakaszban vagyok. A közérzetem nem rossz de a hőmérsékletem 36,9-37,2*C között mozog. Esetleg valakinek volt már ilyen? Köszi ha segítetek!

2023. ápr. 17. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Én is tudom mikor van ovulàciom! Nem minden nô tudja.
2023. ápr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy mikor van az ovulációd?

Ovuláció után, a luteális fázisban megemelkedik az alaphő, ez nekem ébredés után szájban mérve 36,7-37,1 között szokott lenni (ami hónaljban mérve persze kicsit alacsonyabb lenne). Szóval az természetes, hogy ovuláció után magasabb pár tized fokkal az alap testhő, mint a ciklus ovuláció előtti felében. Az ovuláció maga viszont pont a testhő pár tizedes leesését okozza (arra a néhány órára).

Szóval emiatt kérdezem, hogy miből állapítottad meg ezt az ovulációs szakaszt, mert ha utána vagy, akkor igen, az is lehet, hogy attól van.

2023. ápr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!