Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha már nem bírom?

Mit tegyek ha már nem bírom?

Figyelt kérdés

Már évek óta szenvedek ettől a borzalmas és elviselhetetlen fájdalomtol.

Minden hónapban ez az öt nap kínszenvedés.

Mozdulni se bírok. A gyógyszerek nem hatnak,se a meleg fürdő,se a gyógynövények. A fogamzásgátlónak sincs semmi hatása.


Orvoshoz meg nem merek menni.



2023. ápr. 19. 22:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet akár endo, ciszta, is, de ha nem akarod kivizsgáltatni magad, akkor így jártál.


Ez nem olyan, mint egy megfázás, jaj, elmúlik.


Csak rosszabb lesz és akár meddővé is válhatsz.

2023. ápr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg orvos van, egy tarumatikus vizsgálat után másikhoz kell menni. Menj fizetős dokihoz. Menj nő nőgyógyászhoz, és mond el h ez neked nagyon nehéz.


Nem lehet kibúvó az, hogy én nem megyek dokihoz de valaki segítsen mert nem bírom.


Nem tudom mi történt azon az első vizsgálaton, de én 13 évesen voltam először szintén erős fájdalom miatt, agyilag teljesen kislányként is azt mondtam h muszáj kibírnom a vizsgálatot ha ez segít h ne fájjon. Te felnőtt vagy, és van választásod másik orvoshoz menni.

2023. ápr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp el kellene menned. Esetleg vigyél magaddal valakit, akinek megnyugtat a jelenléte. Ha a magánorvos is opció, keress olyat, akivel elégedettek a páciensei. Gondolj arra, hogy 15 percnyi vizsgálat megmenthet a havi öt napos fájdalomtól. Én 3 magán nőgyógyásznál voltam már életemben, kórházban kettőnél, és mindegyik rendkívül kedves volt. Sok normális, kedves orvos is van, csak róluk kevesebbet beszélnek.
2023. ápr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!